Курсова робота «Доходи і витрати комерційного банку», 2007 рік

З предмету Банківська справа · додано 21.03.2009 20:36 · від фаина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Особливості формування доходів і витрат комерційного банку 1.1. Доходи банків, їх склад і структура, джерела формування 1.2. Витрати банків, їх склад і структура 1.3. Доходи й витрати як складові ціни банківських послуг Розділ 2. Аналіз доходів та витрат комерційного банку 2.1. Організаційно-економічна характеристика діяльності Промінвестбанку 2.2. Принципи визнання доходів та витрат 2.3. Загальний підхід до оцінювання дроходів комерційного банку 2.4. Загальний підхід до оцінювання витрат комерційного банку Розділ 3. Вдосконалення управління формуванням доходів і витрат комерційного банку 3.1. Процес стратегічного управління 3.2. Банківський контролінг Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Розглядаючи таку цікаву і складну тему у банківській діяльності як особливості формування доходів і витрат комерційного банку, у курсовій роботі я намагалася вивчити і проаналізувати теоретичні аспекти і прослідкувати їх практичне застосування у діяльності Промінвестбанку.

Керуючись у своїй роботі нормативними та інструктивними матеріалами, я прагнула якнайповніше виявити різні тенденції і спрогнозувати на майбутнє діяльність банку, визначила один бік цієї глибокої теми, аналізуючи фінансовий стан Промінвестбанку і порівнюючи дані з даними минулих років та загальноукраїнською банківською статистикою.

У першому розділі розглянуто теоретичні аспекти формування доходів, витрат комерційного банку. У другому розділі охарактеризували діяльність Промінвестбанку, провела аналіз активів і пасивів, аналіз доходів, витрат та прибутку, їх динаміку за 2005 – 2006 роки, а також проаналізувала їх структуру. І зробила висновок, що Промінвестбанк – ефективно працюючий, прибутковий банк.

У третьому розділі розглянула процес стратегічного управління та банківський контролінг. Таким чином, можно зробити висновок, що стратегічне управління як одна з основних теорій менеджменту останніх десятиліть особливо корисне в умовах висококонкурентних і нестабільних ринків. Воно вчить постійно й активно працювати над пошуком шляхів досягнення поставлених цілей, вчить готуватися до потенційних погроз, заздалегідь аналізувати різні критичні ситуації й ефективно організовувати власні бізнес-процеси. Також, банківський контролінг можна охарактеризувати як систему управління процесом досягнення кінцевих цілей і результатів діяльності банку, яка базується на прийнятті ефективних управлінських рішень і елементами якої є інформаційне забезпечення, планування, аналіз і контроль за виконанням планів.

Оскільки банки України, та і взагалі кредитні установи, працюють у сфері ризику, то тут важко планувати і прогнозувати конкретно на певні періоди. Завдяки проведеному аналізу легше буде передбачити, які фактори можуть вплинути на розмір доходів, витрат і можливо уникнути негативного впливу деяких факторів на кінцевий результат діяльності банку – прибуток.

Також для українських банків зараз актуально забезпечити ринкову дисципліну. Дотримання її має бути обов’язкове всіма суб’єктами ринку. Адже тільки діючи за правилами, які встановлено, можливо стабілізувати банківську діяльність і сприяти економічному зростанню. Адже банки - “кровоносні судини” економічного організму.

Життєздатність і процвітання економіки не може бути без добре налагодженої банківської системи, яка буде обов’язково працювати прибутково та надійно з постійним ростом прибутків, як це ми мали можливість бачити на прикладі роботи АКБ „Промінвестбанк”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення