Курсова робота «Управління вартісними характеристиками проекту», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 21.03.2009 14:15 · від lelik1307 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Проблемне поле дослідження 2. Вартість та витрати проекту: сутність та завдання з управління 3. Змістовна характеристика процесів бюджетування та складання кошторису проекту Висновок Глосарій Список літератури

Висновок

В даній роботі були розглянуті та детально обґрунтовані основні категорії та механізми управління вартістю проекту, такі як «вартість проекту», «витрати проекту», «управління вартістю проекту», «управління витратами проекту», «бюджет», «бюджетування», «кошторис». Був проведений порівняльний аналіз щодо знаходження відмінностей між ними.

Вартість проекту є одним із основних управлінських параметрів проекту і в той час одним із головних обмежень.

Управління вартістю проекту включає наступні процеси:

• оцінку вартості проекту;

• контроль витрат проекту, постійну оцінку фактичних витрат, порівняння з раніше запланованими;

• бюджетування проекту (складання кошторису та бюджетів).

Витрати проекту – загальна сума капітальних вкладень та інших затрат, пов’язаних з проектом. Управління витратами проекту – це постійне порівняння фактичних витрат з передбаченим бюджетом.

Основним документом, за допомогою якого здійснюється управління витратами проекту є бюджет. Бюджет – це директивний документ, який містить в собі реєстр запланованих витрат і доходів з розподіленням по статтях на відповідний період часу. Бюджет є документом, який визначає ресурсні обмеження проекту, тому на перший план виходить витратна його складова, яку прийнято називати кошторисом проекту. Кошторис - це комплекс розрахунків для визначення розміру витрат на проект, це документ, який визначає вартість проекту та є інструментом контролю й аналізу витрат грошових коштів на проект.

Отже, робоча гіпотеза «проекту притаманні різноманітні вартісні характеристики, які потребують певних процесів управління» в даній роботі була доведена.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?