Курсова робота «Економічні аспекти глобальних проблем України», 2008 рік

З предмету Політична економіка · додано 21.03.2009 12:02 · від Оленька · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Глобалізація світогосподарських зв’язків та загально-цивілізаційні проблеми людства 2.1. Глобалізація як науковий етап розвитку інтеграційних процесів в світовій економіці 2.2. Сучасна глобалізація світогосподарських зв’язків і загострення загально-цивілізаційних проблем людства 3. Економічні аспекти глобальних проблем в Україні 3.1. Причини виникнення і сутність глобальних проблем 3.2. Роззброєння – ключ до розв’язування глобальних проблем 3.4. Необхідність і форми міжнародного співробітництва у вирішені глобальних проблем 4. Висновок 5. Література

Висновок

Отже, для України необхідним є розробка власної обґрунтованої стратегії розвитку, а не перенесення досвіду розвинутих країн на українську економіку. Прикладом такої практики є успіх китайської економіки, реформування якої здійснювалось всупереч рекомендаціям міжнародних організацій. Сьогодні Китай є лідером за темпами розвитку та обсягом залучених іноземних Інвестицій.

Адаптація України до світового співтовариства вимагає проведення реформування правової системи, яка забезпечить відповідність національного законодав-ства міжнародним вимогам. Необхідним є дотримання ринкових умов господарю-вання, спрямування на інтенсивний розвиток, зниження податкового тиску, скорочення внутрішньої та зовнішньої заборгованості, проведення соціальної політики. Для виходу на світову арену країна повинна створити потужний національний ринок, який дозволить їй визначити та закріпити пріоритетні ніші на міжнародних ринках. Усі ці умови сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності України та покращанню інвестиційного клімату.

Для входження у світовий економічний простір Україна має дотримуватись принципів вільної торгівлі та відкритості економіки, створивши при цьому відповідні механізми захисту внутрішньої економіки вік можливих потрясінь на світових фінансових ринках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення