Курсова робота «Роль та значення статистичних показників при управлінні економікої та соціальними процесами», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 21.03.2009 08:07 · від Галина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1.Система показників економічної та соціальної статистики 4 2.Класифікація та групування в економічній та соціальній статистиці 8 3.Статистика ефективності: зростання економіки і добробуту людей: пошук оптимальних пропорцій 11 4. Соціальна статистика 22 Висновок.

Висновок

В своїй курсовій роботі я прослідкувала ці тенденції за допомогою абсолютних і відносних статистичних величин. За допомогою абсолютних показників характеризується обсяг виробленого в країні ВВП, заробітна плата, кількість книг та інше. Ці величини служать вихідними даними для всіх форм і прийомів кількісної характеристики суспільних явищ і процесів. В свою чергу відносні показники мають велике аналітичне значення. Вони обчислюються для характеристики різноманітних сторін суспільного життя. За їх допомогою ми виражаємо сутність виконання тієї, чи іншої програми економічно-соціального розвитку, ефективність і інтенсивність, структуру і динаміку росту. В курсовій роботі в третьому розділі за допомогою абсолютних та відносних величин дослідили пріоритетність розвитку в країні - зростання економіки чи добробуту населення. Надала оцінку процесам сучасного економічно-соціального розвитку країни. Проаналізували залежність між такими явищами як, ріст ВВП та соціальними благами.

В четвертому розділі за допомогою все тих же абсолютних та відносних величин визначила питому вагу взаємо відносних показників, дослідила структуру показників та їх структурні зрушення.

Однім найзагальніших законів об’єктивного світу є закон загального зв’язку і залежності між явищами суспільного життя. Ці явища найскладніші, оскільки формуються під дією численних і взаємозв’язаних факторів. Всі явища суспільного життя існують не ізольовано, вони фактично пов’язані між собою, залежать одне від одних, зумовлюють одні одних і безперервно рухаються, та розвиваються, тому статистичні дані та їх аналіз мають велике значення для визначення пріоритетних напрямків розвитку економіки України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?