Курсова робота «Фіскальна політика в Україні», 2007 рік

З предмету Політична економіка · додано 22.03.2009 17:32 · від Hellmors · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І.Сутність, види та функції фіскальної політики. 1.1Суть та мета фіскальної політики. Розділ ІІ. види фіскальної політики. 2.1. Дискреційна фіскальна політика. 2.1.1. Експансивна фіскальна політика. 2.1.2. Рестрикційна фіскальна політика. 2.2. Недискреційна фіскальна політика. Автоматична фіскальна політика. Розділ ІІІ. Податкова та бюджетна політика в Україні. Проблеми їх реалізації в Україні. 3.1. Податкова політика в Україні. 3.2. Бюджетна політика. Дефіцит бюджету України. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Фіскальна політика – вид економічної політики. Фіскальна політика містить досить простий інструмент впливу на економіку, а саме видатки і податки. Змінюючи податки і видатки можна досягти важливих змін у макроекономічних процесах. Фіскальна політика - це заходи уряду спрямовані на зниження безробіття чи інфляції та досягнення природного виробництва. Виділяють два види фіскальної політики: дискреційну і недискреційну. В межах дискреційної виділяють ще два підвиди фіскальної політики: стимулювальну та стримувальну. Стимулювальну фіскальну політику проводить уряд з метою зниження рівня безробіття і зростання ВВП. Стримувальна фіскальна політика передбачена для зниження рівня інфляції. Основним завданням для України повинно стати формування такої фіскальної політики, що дасть поштовх до зростання національної економіки, та можливість вирішення соціальних проблем.

Проблема податків і видатків цікавила багатьох економістів, зокрема: меркантилістів, А. Сміта, Д. Рікарда, А. Канара, А. Лафера, економічних дирижистів та ін. Однак, найбільший вплив в теорії державного регулювання здійснив Дж. Кейнса. Головною метою, яку ставив перед собою Кейнс - збільшення ефективного попиту. Він вважав, що недостатність ефективного попиту можна усунути лише через сучасну фіскальну політику, а не через автоматичні стабілізатори економіки. Дж. Кейнс твердив, що в економіці може досягатися макроекономічна рівновага, але, водночас існуватиме велике безробіття, інфляція.

Реформування податкової системи і розробка нового ефективного податкового законодавства і бюджетного законодавста - перше, що необхідно здійснити в даних умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали