Курсова робота «Регістри бухгалтерського обліку», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.03.2009 23:19 · від Azmyn · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.РОЗДІЛ 1. Поняття облікових регістрів бухгалтерського обліку. 1.1. Техніка облікової реєстрації. 2. РОЗДІЛ 2. Класифікація облікових регістрів. 2.1. Класифікація облікових регістрів за зовнішнім виглядом. 2.2. Класифікація облікових регістрів за харектером записів. 2.3. Класифікація облікових регістрів за обсягом змісту. 2.4. Класифікація облікових регістрів за формою. 3.РОЗДІЛ 3. Поняття форми бухгалтерського обліку. 3.1. Перелік реєстрів повної журнально-ордерної форми обліку. 3.2. Перелік реєстрів спрощеної форми обліку. 4.РОЗДІЛ 4.Помилки в бухгалтерських записах, способи їх виявлення і виправлення. 5.висновок. 6.список використаних джерел. Практичне завдання.

Висновок

У бухгалтерському обліку застосовуються десятки, сотні різних облікових регістрів. Обліковий регістр - бланк або бланки обліку, призначені для реєстрації й групування даних бухгалтерського обліку про наявність коштів і операції з ними.

Кожна господарська операція на основі первинного документа повинна бути зареєстрована (записана) у спеціальних бухгалтерських регістрах після того, як документ буде перевірений і оброблений. Регістри можуть бути у вигляді книг, карток, журналів, відомостей і інших таблиць і машинних носіїв.

У регістрах повинна бути відбита повністю сутність господарської операції.. Реєстрація операцій на машинних носіях повинна відтворюватися на папері (таблиці, відомості) у вигляді, зручному для читання.

Облікові регістри різняться:

- по зовнішньому вигляду: бухгалтерські книги, картки й вільні аркуші;

- по призначенню: хронологічні, систематичні й комбіновані;

- по змісту: синтетичні й аналітичні;

- за формою: однобічні, двобічні, табличні й шахові.

У курсовій роботі розкрито сутність кожного окремого класифікаційного виду облікових регістрів, проаналізовано ефективність застосування регістрів на підприємствах, розкрито поняття форм бухгалтерського обліку та визначена сутність кожної окремої форми, розглянуто порядок виправлення помилок у документах і регістрах.

Помилка в бухгалтерському обліку - ненавмисне порушення вірності даних обліку й звітності, здійснене в результаті арифметичних або логічних погрішностей в облікових записах, недогляду в повноті обліку або неправильної представлення фактів господарської діяльності, наявності й стану майна, розрахунків і зобов'язань.

Оскільки в обліку відображається наявність та рух усіх засобів підприємства, джерел їх утворення та здійснюваних господарських процесів, для кожного об'єкта обліку необхідна інформація, яка б найбільш повно його характеризувала, відображаючи його специфічні особливості. Саме цим пояснюється необхідність застосування різних облікових регістрів.

Використання тих чи тих регістрів зумовлюється також технікою і технологією ведення бухгалтерського обліку, рівнем використання обчислювальної техніки.

У висновку можна сказати, що в цей час практично на всіх підприємствах ведеться автоматизований облік господарських операцій, що приводить до полегшення праці бухгалтерів, зменшенню працезатрат при рознесенні операцій по рахунках, скороченню людського фактору при здійсненні помилок у веденні обліку.

Автоматизований облік веде до вивільнення часу для більш глибокого аналізу господарської діяльності підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали