Дипломна робота «Розробка бізнес-плану організації вантажних перевезень на підприємстві ВАТ «Золотоніське АТП 17112"», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.03.2009 20:00 · від Олег · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 РОЗДІЛ 1. Теоретичні основи бізнес-планування 5 1.1. Роль бізнес-плану в сучасних умовах 5 1.2. Структура бізнес-плану 13 Висновки до розділу 1 30 РОЗДІЛ 2. Бізнес-план організації вантажних перевезень на підприємстві ВАТ «Золотоніське АТП 17112» 32 2.1. Характеристика підприємства ВАТ «Золотоніське АТП 17112» 32 2.2. Оцінка фінансового стану підприємства 34 ВАТ «Золотоніське АТП 17112» 34 Аналіз галузі та ринку автомобільних вантажних перевезень 45 2.4. Маркетинговий план 52 2.5. Організаційний план 58 2.6. Виробничий план 59 2.7. Фінансовий план 72 2.7. Стратегія фінансування 81 2.8. Оцінка ризиків 85 Висновки до розділу 2 86 Висновки 89 Список використаної літератури 92

Висновок

Розроблений мною бізнес-план організації вантажних перевезень для підпрєимства ВАТ «Золотоніське АТП 17112» економічно та соціально обгрунтував ідею впровадження послуг вантажних перевезень на підприємстві.

Дана робота складається з двох частин — теоретичної та практичної.

В основу теоретичної частини покладено визначення сутності та необхідності планування в цілому та бізнес-планування зокрема.

Бізнес-план — це письмовий документ, в якому викладено сутність підприємницької ідеї, шляхи й засоби її реалізації та охарактеризовано ринкові, виробничі, організаційні та фінансові аспекти майбутнього бізнесу, а також особливості управління ним. Бізнес-план розкриває всі сторони будь-якого запроектованого комерційного заходу, підсумовує ділові можливості та перспективи, пояснює, як ці можливості можуть бути реалізовані існуючою командою менеджерів. Він дозволяє передбачати не лише всі заходи для реалізації нової ідеї, а й визначити необхідне фінансове забезпечення та можливість одержання доходу (прибутку). Практично його можна вважати формою експертної оцінки доцільності та ефективності здійснення нової підприємницької ідеї.

В ході дослідження були виявлені наступні сфери застосування бізнес-плану:

- для одержання банківського кредиту;

- для внутрішніх цілей;

- для залучення інвестицій;

- для створення спільного підприємства або налагодження партнерства;

- для укладення великого контракту;

- для об’єднатися з іншою компанією або продажу власної справи;

- для реорганізації власної справи.

Визначено, що основною метою розробки бізнес-плану є планування господарської діяльності фірми на найближчий і віддалені періоди відповідно до потреб ринку й можливостей одержання необхідних ресурсів.

Існують два основні підходи до розробки бізнес-плану. Перший полягає в тому, що бізнес-план складається найманою групою фахівців, а ініціатори проекту беруть участь у ньому за допомогою підготовки вихідних даних. Другий підхід — підхід, при якому ініціатори проекту самі розробляють бізнес-план, а методичні рекомендації одержують у фахівців, зокрема, у можливих інвесторів. Для української практики другий підхід є найбільш правильним.

Практична частина дослідження направлена на розробку бізнес-плану організації вантажних перевезень на підприємстві ВАТ «Золотоніське АТП 17112». Даний бізнес-план прогнозує стрімкий економічний розвиток підприємства, розширення виробничих площ, оновлення авто парку, розвиток соціальної сфери підприємства.

Практична частина складається з наступних розділів: аналіз галузі та ринку вантажних перевезень, маркетинговий план, організаційний план, виробничий план, фінансовий план, стратегія фінансування, оцінка ризиків.

ВАТ «Золотоніське АТП 17112» є одним з найуспішнішим серед підприємств пасажирського транспорту. Для підвищення прибутковості та його загального розвитку підприємства. Тобто підприємство вирішило вийти на новий для себе ринок – ринок міжнародних вантажних перевезень.

Дякуючи лізинговій схемі фінансування підприємству не потрібні значні кошти для освоєння нового року. Перші капіталовкладення очікуються в розмірі 65тис грн., в якості 10%-ого авансу на отримання 2 сідельних тягачів з напівпричепами. Взагалі реалізація всього бізнес-плану розрахована на 2,5 роки і здатна вивести підприємство на новий щабель свого розвитку. Згідно з даним бізнес-планом вже через 2,5 роки підприємство матиме в своєму активі 8 сучасних сідельних тягачів, а чистий прибуток від надання послуг вантажних перевезень складе майже 1млн грн..

Отже, можна зробити, що підприємство має всі можливості вийти на ринок міжнародних вантажних перевезень та успішно на ньому конкурувати, тим самим забезпечуючи власний стрімкий економічний розвиток та розвиток соціальної сфери.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення