Курсова робота «Роль товарного знаку та упаковки у просуванні товару до іноземного споживача (на прикладі ТМ "Живчик")», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 19.03.2009 13:48 · від Марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Товарний знак та упаковка як складові брендінгу 1.1. Співвідношення поняття «товарний знак» та «бренд» 1.2. Упаковка та її роль в просуванні товару 1.3. Нормативно – правове регулювання товарного знаку національним та міжнародним правом 1.4. Методика визначення ступеню впливу міжнародного бренду на економічну результативність підприємства Розділ 2. Аналіз та оцінка економічної ефективності використання бренду 2.1. Особливості та тенденції міжнародного брендінгу в процесі глобалізації світової економіки 2.2. Загальна характеристика ЗАТ «Оболонь» та ТМ «Живчик» 2.3. Оцінка ступеню впливу бренду «Живчик» на економічну ефективність експорту Розділ 3. Перспективи розвитку ТМ «Живчик» на міжнародних ринках 3.1. Міжнародний досвід використання бренду відомими транснаціональними компаніями 3.2. Обґрунтування підвищення ефективності експорту ТМ «Живчик» в аспекті брендінгу Висновки Список літературних джерел

Висновок

В умовах твердої конкуренції навіть перед широко відомими підприємствами виникає досить складна задача: як утримати свої позиції на ринку і зберегти ефективність діяльності. Звичайно керівництвом організацій здійснюється ряд заходів щодо збільшення частки на ринку, по зниженню витрат з метою здійснення цінової конкуренції і ще безліч інших. Але найчастіше цього буває мало, щоб вижити.

Багато фахівців усе більше схиляються до висновку, що основним фактором успіху більшості підприємств є вірність споживачів, іншими словами їхня лояльність. Вищий ступінь лояльності (відданості) споживачів – це майже фанатичне шанування бренду. Для компанії наявність бренду означає, що навіть при приблизно рівних споживчих і інших властивостях товар будуть більше купувати.

На наш погляд, існує дві основні переваги бренда, що підвищують вартість компанії і рентабельність. Перша полягає в тім, що брендований товар можна продавати дорожче, ніж небрендований аналогічний по якості продукт. Друга перевага – фірмам із брендом простіше і дешевше проникнути на нові ринки, чим їхнім конкурентам, що не мають бренду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали