Курсова робота «Розміщення продуктивних сил Великобританії», 2008 рік

З предмету РПС · додано 19.03.2009 00:18 · від Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Роль та значення продуктивних сил господарського комплексу 5 2.Передумови розвитку та розміщення продуктивних сил Великобританії: історичні, природні, демографічні, екологічні 9 3.Сучасна галузева структура і рівень розвитку господарського комплексу території 23 4.Територіальна структура господарства Великої Британії 29 5.Участь (області, економічного району) у внутрішньодержавному територіальному поділі праці (країни у міжнародному територіальному поділі праці) та економічних зв’язках 40 6.Проблеми та перспективи розвитку та розміщення продуктивних сил (області, економічного району, країни) 45 Висновки48 Список використаної літератури50

Висновок

1.Великобританія на сьогоднішній день являє собою країну з високо розвинутою, сильною і незалежною економікою.

2.Працездатне населення складає майже половину всього населення Великобританії. Усередині цієї групи невелика частка людина зайнята власною справою, інші зайняті у військовому секторі й уряді. Більше двох третин найманих робітників зайнято в сфері послуг, причому найбільша їхня кількість працює у фінансовому секторі. Виробництво, хоча і зменшилося за останні піввіку, займає одну п’яту всіх працівників. Менші частки найманих робітників зайняті в будівництві, енергодобуваючих галузях, сільському господарстві. Значно збільшилася кількість працівників, зайнятих неповний робітник день

3.Найбільш важливими секторами промисловості є машинобудування, харчова промисловість (включаючи виробництво безалкогольних і спиртних напоїв), тютюнова і хімічна промисловості, паперова і друкована промисловості, легка промисловості. Найбільше швидко розвиваються такі сектори промисловості як хімічна, лісова, меблева, гумова промисловості і виробництво пластиків.

4.Великобританія виділяється в сільському господарстві серед європейських країн тим, що в цьому секторі економіки в неї зайняте менш двох відсотків населення. При комерційній інтенсифікації врожаїв і високому рівні механізації по деяких позиціях обсяги агропромислового виробництва перевершили рівень попиту в країні. Поступово знижується рівень зайнятості в цій області. Щоб створити альтернативну роботу для людей у сільській місцевості, уряд починає спроби перекинути робочу силу в інші галузі. Площа землі, використовуваної в сільському господарстві (біля трьох чвертей усієї площі), теж зменшується, при цьому землі, придатні для вирощування злаків віддають під пасовища.

5.Найбільш примітним феноменом, що характеризує економіку Великобританії, став ріст сфери послуг. Даний ріст відбиває підвищення реальних доходів населення, а також співвідношення між витратами на товари і послуги. Особливо виграли представники фінансового сектора і сектора розваг і туризму. Хоча деякі послуги, наприклад, суспільний транспорт, пральні і кінотеатри знизили питомий рівень доходів через переміщення убік власних товарів, таких, як автомобілі, пральні машини і телевізори, це допомогло розвитися обслуговуючим секторам, що продають і ремонтують ці товари. Інші сектори сфери послуг, на які підвищився попит, включають готелі, туризм, роздрібну торгівлю, фінанси і відпочинок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення