Курсова робота «Кримінальна відповідальність незаконних дій щодо усиновлення та удочеріння», 2008 рік

З предмету Право · додано 18.03.2009 18:17 · від Nebo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Усиновлення: поняття, субєкти, умови та порядок здійснення 5 1.1. Поняття усиновлення 5 1.2. Особи, які можуть бути усиновлені 9 1.3. Особи, які можуть бути усиновлювачами 12 1.4. Умови усиновлення та порядок його здійснення 15 Розділ іі. Склад злочину незаконних дій щодо усиновлення та удочеріння 2 2.1. Об’єктивні критерії злочину 22 2.2. Суб’єктивні критерії злочину 27 2.3. Кваліфіковані види злочину 28 2.4. Незаконна посередницька діяльність щодо усиновлення 30 Розділ ііі. Колізії в сфері незаконного усиновлення (удочеріння) та шляхи їх вирішення 36 3.1. Колізії в сфері незаконного усиновлення (удочеріння) та шляхи їх вирішення 36 Висновки 42 Список використаної літератури 43

Висновок

З досягненням мети, яка була поставлена перед нами, ми повністю розкрили сутність поняття кримінальної відповідальності за незаконні дії щодо усиновлення і удочеріння, та вирішили завдання які були поставлені перед нами, тобто –– розкрили поняття усиновлення; особи, які можуть бути усиновлені; особи, які можуть бути усиновлювачами; умови усиновлення та порядок його здійснення; об’єктивні критерії злочину; суб’єктивні критерії злочину; кваліфіковані види злочину; незаконну посередницьку діяльність щодо усиновлення; колізії в сфері незаконного усиновлення (удочеріння) та шляхи їх вирішення.

Виходячи з даної курсової роботи ми хочемо звернути увагу на заборону посередницької та комерційної діяльності щодо усиновлення дітей. А також вважаємо за потрібне звернути увагу на те, що органи опіки і піклування, Центр з усиновлення дітей, які наділені правом на активну інформаційну діяльність у сфері усиновлення, повинні надавати інформацію загального характеру про дітей лише у випадках безпосереднього звертання

до них. Для запобігання незаконної діяльності щодо усиновлення

(удочеріння), та посилити норми КК України, а саме статті 169 – незаконні дії щодо усиновлення(удочеріння),зробити їх більш жорсткими для того, щоб злочинність в цій сфері значно зменшилась.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали