Курсова робота «Розробка ігрової програми «Поле Чудес»», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 18.03.2009 01:14 · від eXceptiON · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Введення 3 1. Аналіз технічного завдання 4 1.1. Опис задачі 4 1.2. Границі системи. 4 1.3. Функціональні вимоги до програми 4 1.4. Нефункціональні вимоги до програми 5 2. Розробка додатку 7 2.1. Розробка архітекрури додатку 7 2.2. Розробка інтерфейсу користувача 8 2.3. Визначення основних подій 12 2.4. Розробка алгоритмів 12 2.5. Програмна реалізація додатку 14 3. Тестування 25 Висновок 26 Список джерел 27

Висновок

В результаті виконання отриманого завдання був розроблений додаток, який відповідає всім поставленим вимогам. Програма виконує всі поставлені задачі та дозволяє використовувати необхідні функції. Після тестування додатку були визначені всі основні характеристики програми.

Представлена програма працює досить швидко. Осередок відкривається протягом однієї секунди. Додаток використоває мінімум оперативної памяті та сумісний з сімей ством операційних систем Windows. Гра «Поле Чудес» не вимагає великої наявності вільного місця на жорсткому диску і займає обєм памяті 616 кб. Програма прцює на компютері, навіть якщо на ньому не встановлений C++Builder.

Недоліком даної програми є те, що вона не має функції зберігання інформації про чемпіонів та зберігання початої гри. У перспективі для гри можна розробити додаткові функції та можливості. Наприклад, такі, як звукові ефекти або зберігання незакінченої.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали