Курсова робота «Облік складу додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.03.2009 18:17 · від IGA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Теоретико методологічні основи обліку складу додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 1.1. Склад додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 4 1.2. Склад фонду оплати праці 16 1.3. Огляд літературних джерел та нормативної бази з обліку додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 27 РОЗДІЛ ІІ. Стан обліку складу додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 2.1. Економічна характеристика підприємства 35 2.2. Документування методики складу додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 38 2.3. Синтетичний та аналітичний облік додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 48 РОЗДІЛ ІІІ. Удосконалення обліку додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат 3.1. Методичні підходи до організації та ведення обліку розрахунків по заробітній платі досвід зарубіжних країн 57 3.2. Шляхи вдосконалення обліку розрахунків додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат в сучасних умовах 59 Висновки 62 Список використаних джерел 63

Висновок

Організація оплати праці – це одна із найболючіших проблем трудових відносин. Від її оптимального розв’язання багато в чому залежить не лише рівень оплати праці, але й результати господарської діяльності загалом.

Заробітна плата займає одне з центральних місць в системі бухгалтерського обліку на підприємстві, і як економічна категорія належить до числа найскладніших.

Основними законодавчими актами, які регулюють оплату праці та її облік є Кодекс законів про працю, Закон України “Про оплату праці”, Інструкція зі статистики заробітної плати, План рахунків та інші.

Даному дослідженню приділяють увагу багато науковців, зокрема Лишиленко О.В., Ткаченко Н.М., Бутинець Ф.Ф., Хом’як Р.Л., Батіщев В., Церетелі Л., Папінова О., Бенько І. та інші. Це свідчить про актуальність даної теми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення