Курсова робота «Розробка системи міжнародного менеджменту та маркетингових заходів з метою організації міжнародного бізнесу на ТОВ «СХОДЖЕННЯ»», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.03.2009 17:22 · від trews · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Оцінка стану ключових складових потенціалу міжнародної діяльності ТОВ ”СХОДЖЕННЯ” 1.1. Аналіз господарської діяльності 1.1.1. Показники, що характеризують економічний потенціал фірми 1.1.2. Показники ефективної діяльності фірми 1.2. Кадри 1.2.1. Фінанси 2. Вибір та обґрунтування потенційного напрямку виходу фірми на міжнародний ринок 3. Стандартні процедури аналізу зовнішнього середовища 3.1. Економічний аналіз Швейцарії 3.2. Правовий аналіз Швейцарії 3.3. Аналіз культурного середовища 3.4. Стартовий маркетинговий аналіз зовнішнього середовища 4. Вибір доцільної корпоративної структури інтеграції в міжнародний бізнес 5. Стратегічне планування маркетингової діяльності Висновки Додатки

Висновок

Вихід на міжнародний ринок є не тільки одним з найфажливіших етапів у економічному житті підприємства, а й е невідємною ланкою запоруку постійно високого рівня одержання прибутку. Серед багатьох факторів, що обумовлюють необхідність виходу на міжародний ринок (зокрема, швейцарський) вважаємо доцільним виділити саме такі: появу нових технологій, зміну запитів споживачів, формування нового галузевого сегменту, зміни в конкурентному середовищі, суттєві зміни в складі власників підприємств, зміни в державному регулюванні.

Поступова трансформація України в країну з ринковою економікою робить актуальним для підприємств питання не тільки досягнення певних конкурентних переваг, але й їх утримання – особливо в довгостроковому періоді.

Найістотнішою перешкодою для міжнародної діяльності підприємств в Україні є недосконалість відповідного законодавства. Спроби вдосконалення нормативних актів згідно з цілями України, а також мотивації іноземних партнерів зумовили часті зміни в українському законодавстві, які спричиняють поступовий розвиток відносин нашої країни з розвиненими країнами Європи, та й усього світу.

При виході підприємства на ринок іноземної країни насамперед здійснюється аналіз зовнішнього середовища – економічний, правовий, політичний, а також культурний. Наступними етапами є стартовий маркетинговий аналіз, вибір доцільної інтегрованої структури, розробка та обгрунтування організаційної структури менеджменту. Потім здійснюється стратегічне планування маркетингової діяльності підприємства.

Після проведення економічного аналізу фінансового стану підприємства ТОВ „СХОДЖЕННЯ”, було зроблено висновок, що підприємство має позитивні перспективи для виходу на міжнародний ринок.

При розробці способу виходу на ринок іноземної держави – Швейцарії – було обрано спосіб вбудовування в технологічні ланцюжки іноземних виробників, що підсилюється національними перевагами. Практично це можна здійснити у формі спільного підприємтсва. При аналізі зовнішнього середовища було встановлено, що Швейцарія є державою із стабільним законодавством, і перебуває на стадії пікового економічного розвитку, що відкриває величезні перспективи для українських підприємств. Особливо це стосується підприємств легкої промисловості.

Для реалізації стратегії підприємства на іноземному ринку було запропоновано маркетинговий відділ побудувати за функціональним принципом - до нього входитимуть працівники, відповідальні за дослідження ринку, ціноутворення та розробку продукту. Структура підприємства складатиметься з таких підрозділів: виробничий відділ;відділ матеріального забезпечення (відділ логістики); відділ модернізації і технічного переоснащення; відділ маркетингу; фінансовий відділ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення