Дипломна робота «Стратегічні аспекти розвитку інноваційної діяльності на прикладі Житомирської області», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 17.03.2009 14:57 · від можарчук віталій · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи інноваційної діяльності. 1.1. Інновації як об’єкт менеджменту. 1.2. Ринок інновацій в Україні. 1.3. Особливості сучасного інноваційного розвитку в Україні Розділ 2.Аналіз інноваційної діяльності в Житомирській області. 2.1. Соціально-економічний портрет області. 2.2. Аналіз інноваційної діяльності в регіоні. Розділ 3.Стратегія розвитку інноваційної діяльності в Житомирській області. 3.1. Інноваційний маркетинг і розвиток регіонального ринку інновацій. 3.2. Створення центру управління інноваційною діяльністю. 3.3. Система стимулювання екологічних інновацій. Розділ 4.Соціально-економічні аспекти досліджуваної проблеми Розділ 5. Охорона праці. Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Показники охорони праці в області залишається незадовільним, хоча і зменшилася частота травматизму в більшості галузей. Експерти рекомендують вжити заходів для підвищення мотивації охорони праці а також розширити права держаних інспекторів з охорони праці.

Перешкоджають поліпшенню ситуації в сфері охорони праці в Україні незначні розміри штрафів порушення норм безпеки людей та виробництва. Заохотити власника створювати безпечні умови праці на виробництві можливо лише через запровадження системи дворівневої диференціації страхових тарифів залежно від стану охорони праці, показників виробничого травматизму і професійних захворювань на підприємстві

При розробці регіональної політики і програми розвитку Житомирщини на наступні роки органи виконавчої і місцевої влади та державні служби повинні визначити пріоритети фінансування програм і заходів щодо охорони праці на підприємствах і в галузях. Повинні бути надані державні гарантії і пільгові кредити під модернізацію підприємств з метою покращення умов праці, зниження впливу шкідливих факторів на здоров'я громадян, підвищення загальної продуктивності і якості трудових процесів.

Хоча в 2003-2005рр. стан охорони праці в регіоні залишався на незадовільному рівні, водночас, намітилися тенденції покращення частини показників - зменшення смертельних випадків і травматизму на виробництві. За належного державного фінансування охорони праці і приділення достатньої уваги цим питанням власниками і адміністрацією підприємств області основні проблеми у сфері охорони праці будуть успішно вирішені.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення