Курсова робота «Автоматизація формування та ведення особових рахунків клієнтів банку», 2007 рік

З предмету Банківська справа · додано 16.03.2009 22:19 · від kalenka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Дослідження предметної області Характеристика функціональної структури предметної області. Опис вихідних повідомлень. Опис вхідних повідомлень. 2. Розробка інфологічної моделі 2.1. Опис об’єктів інфологічної моделі 3. Розробка даталогічної моделі 3.1. Обґрунтування та вибір системи проектування 3.2. Автоматизація формування та ведення особових рахунків клієнтів банків за допомогою Rational Rose 4. Проектування та реалізація БД на фізичному рівні Опис структур таблиць Реалізація запитів, форм та звітів 5.Додатки Висновки. Список літератури. Додатки.

Висновок

Підсумовуючи все вище зазначене, можу сказати, що я на практиці оволодів знаннями із дисципліни «Проектування баз і сховищ даних». Поступово переходячи від одного етапу до іншого, задача ставала більш зрозумілою.

Дієздатність спроектованої бази даних доводиться контрольним прикладом, який успішно реалізовано за допомогою програмного додатку Access 2000.

База даних придатна для застосування на різних підприємствах, в організаціях, фірмах за умови її доопрацювання, розширення, адаптації до власної політика підприємства, а також як частина більш глобальних баз даних.

Основною метою курсового проекту була побудова бази даних, призначеної для автоматизації формування та ведення особових рахунків клієнтів банку, якай була успішно реалізована в ході виконання, та спроектувати моделі моєї задачі Case – засобом Rational Rose 98. Спроектована база даних та моделі проектованої задачі охоплюють лише частину предметної області теми курсового проекту і тому, на мою думку, потребує в майбутньому подальшого доопрацювання.

В даному курсовому проекті була повністю досягнута мета її реалізації: досліджена і вивчена предметна область, спроектована та реалізована інфологічна та даталогіна моделі задачі за допомогою CASE - засобу Rational Rose 98 і нарешті база даних була успішно реалізована на фізичному рівні у середовищі Access 2000.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?