Реферат «АНТК ім. О.К. Антонова на сучасному етапі», 2007 рік

З предмету Історія · додано 16.03.2009 14:59 · від Дмитро · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. 3 2. Олег Константинович Антонов – засновник АНТК ім. Антонова. 4 3. АНТК ім. О. К. Антонова- лідер української авіапромисловості. 5 4. Створення військово-транспортного літака АН-70. 9 5. Результати діяльності АНТК в 2006 році та плани на 2007 рік. 10 6. АНТК ім. Антонова планує відпрацювати військово-транспортний варіант Ан-148. 11 7.60. років від дня заснування АНТК ім. О.К. Антонова 12 8. Висновок 13 9. Список літератури. 14

Висновок

Не тільки широкі технологічні можливості, а й безцінний інтелектуальний потенціал, корпоративна культура, традиційний творчий дух і розвинета науково-технічна інфраструктура надають впевненості в тому, що у майбутньому вироби з маркою «Ан» втілюватимуть най значиміші досягнення науки і техніки. Досягнення та можливості АНТК ім. О.К. Антонова одержують високу оцінку й на державному рівні. Президент України В. А. Ющенко у своєму звернені до колективу підприємства, зокрема, зазначив: «Славна марка «Антонов» зміцнює авторитет України як літакобудівної держави. Упевнений, що послідовники Олега Антонова й далі будуть гілно продовжувати його справу, сприяючи нарощуванню виробництва високотехнологічної продукції, посиленню пріоритетних позицій вітчизняного авіабудування».

Все це дозволяє з оптимiзмом дивитися в ХХI столiття - столiття, що подарує світовi новi крилатi машини з логотипом «Ан», в яких утiленi найзначнiші досягнення науки i техніки, а комплекс «Антонов» буде символом нацiональної гордостi України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?