Курсова робота «Аналіз та шляхи підвищення виробництва зерна», 2008 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 16.03.2009 12:30 · від Натали · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Організаційно-економічна характеристика СБК «Дружба» 1.1. Місце розташування і природнокліматичні умови 1.2. Розмір підприємства, його спеціалізація і організаційна структура 1.3. Основні економічні показники господарської діяльності 2. Аналіз ефективності виробництва зерна 2.1. Значення і задачі аналізу 2.2. Аналіз валового збору зерна 2.3. Аналіз урожайності зернових культур 2.4. Аналіз ефективності виробництва зерна 2.5. Резерви і шляхи підвищення виробництва зерна та його ефективність Висновки та пропозиції Список використаних джерел Коментар модератора: Робота додатків не містить

Висновок

Розв’язання проблеми збільшення виробництва сільськогосподарської продукції та поліпшення її якості вимагає радикальних перетворень економічних відносин, прискорення науково-технічного прогресу і соціальної перебудови села.

Щоб підвищити економічну ефективність виробництва сільськогосподарської продукції, необхідно:

1. Покращити стан родючих земель внесенням відповідних добрив.

2. Впровадити у виробництво нові сорти, гібриди по різним видам культур.

3. Покращити стан машинно-тракторного парку шляхом придбання більш досконалої техніки. Кошти на це можливо отримати шляхом надання в оренду деякої техніки даного господарства підприємцям, які мають в цьому потребу. Саме за рахунок орендної плати можливе придбання нової, більш досконалої техніки.

4. Також треба звернути увагу на оплату праці. Не може продуктивно працювати людина, коли оплата її праці не забезпечує найнеобхідніших фізіологічних і духовних потреб.

5. Також необхідно провести маркетингові дослідження по впровадженню новітніх культур.

Отже, для досягнення максимального прибутку від виробництва сільськогосподарської продукції необхідно постійно поліпшувати рівень господарства та слідкувати за впровадженням нових технологій, які виникають внаслідок науково-технічного прогресу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення