Курсова робота «Проектування випуску нового виробу», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.03.2009 23:00 · від Nataly · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вхідні дані 3 Вступ 5 1. Проектування етапу освоєння випуску нового виробу 6 1.1. Календарне планування. 7 1.2. Розрахунок кількості робочих днів у періоді виконання замовлення 8 1.3. Розрахунок тривалості випробування та встановлення режиму роботи випробувального цеху 9 1.4. Визначення кількості устаткування механообробного цеху та коефіцієнти його завантаження 10 1.5. Проектування складального цеху. 11 2. Проектування етапу серійного виробництва нового виробу 14 2.1. Визначення необхідної кількості додаткових випробувальних стендів 14 2.2. Розрахунок розміру партії. Проектування виробничої потужності механообробного цеху. 14 2.3. Проектування складального цеху. 16 Висновок 19 Список використаної літератури 21

Висновок

допомогою даного курсового проекту були закріплені теоретичні знання з дисципліни „Теорія організації виробництва”, а також набуто практичних навичок у вирішенні організаційно-економічних задач.

Етап освоєння випуску нового виробу на підприємстві триває 50 робочих днів з 1.02.2007 р. по 18.03.2007 р. Щоб довести завдання до структурних підрозділів підприємство затрачає 5 днів. На етапі освоєння випуску нового виробу всі проектовані підрозділи підприєм-ства працюють в одну зміну. Оптимальна партія становить 14 шт.

У механообробному цеху на першому етапі використовується послідовний рух предме-тів праці. Кількість необхідних верстатів у механообробному цеху для даних операцій стано-вить:

• Токарних – 2 од.;

• Фрезерувальних – 1 од.;

• Свердлильних – 1 од.;

• Шліфувальних – 2 од.;

• Зуборізних – 2 од.;

• Стругальних – 2 од..

Тривалість складальних робіт на етапі освоєння випуску нового виробу становить 2 дні на всю партію — 100 шт. Кількість робочих місць у складальному цеху — 7, середній рівень їх завантаження — 77%. Швидкість руху конвеєра знаходиться в межах норми.

На етапі серійного виробництва нового виробу керівництво підприємства приймає рі-шення про встановлення троьхзмінного режиму роботи випробувального цеху і двозмінного режиму у механообробному цеху. Крім того встановлюється додатково 28 випробувальних сте-ндів у випробувальному цеху та ще один конвеєр у складальному цеху.

Послідовний рух предметів праці у МОЦ замінено на паралельний, з метою мінімізації кількості необхідного устаткування. На цьому етапі у МОЦ встановлено верстати у таких кіль-костях:

• Токарних – 8 од.;

• Фрезерувальних – 7 од.;

• Свердлильних – 7 од.;

• Шліфувальних – 8 од.;

• Зуборізних – 10 од.;

• Стругальних – 9 од..

При цьому слід зазначити, що устаткування МОЦ завантажено лише на 59%. Тому підп-риємство має можливість:

a. завершити виробництво виробів раніше;

b. довантажити наявні виробничі потужності шляхом прийняття до виконання яко-гось іншого замовлення.

Випадок (a) проілюстровано на рис. 3., на якому чорною штриховою показано недован-таження МОЦ.

Випадок (b) зображений на рис. 4. При цьому, як видно з рис. 4, підприємство повністю виконає замовлення за 72 робочих дні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення