Курсова робота «Силова підготовка бігунів на середні і довгі дистанції у річному циклі тренування», 2005 рік

З предмету Фізичне виховання · додано 15.03.2009 17:29 · від Natali · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Характеристика сили 5 II. Форми силових здібностей 7 2.1. Максимальна сила 7 2.2. Вибухова сила 7 2.3. Силова витривалість 8 III. Методика і засоби розвитку силових здібностей бігунів 10 3.1. Розвиток максимальної сили 11 3.2. Розвиток вибухової сили 12 3.3. Розвиток силової витривалості 13 IV. Розподіл засобів силової спрямованості в річному циклі тренування бігунів на середні і довгі дистанції 16 4.1. Розподіл засобів силової спрямованості в підготовчому періоді 17 4.2. Розподіл засобів силової спрямованості в змагальному періоді 19 Висновки 21 Список використаної літератури 22

Висновок

1. Основними рисами сучасного тренування кваліфікованих бігунів на середні дистанції є комплексний розвиток необхідних для них якостей і виконання значних об'єму тренувальних навантажень.

2. Із збільшенням спортивної майстерності бігуна планування силової підготовки має бути ретельним і специфічним як до будови так і до змісту.

3. Ефективність силової підготовки в значній мірі залежить від генетично обумовлених факторів, що слід враховувати під час її планування.

4. Силова підготовка сприяє підвищенню ефективності розвитку як функціональних можливостей організму, так і удосконаленню техніки бігу.

5. Раціонально організована силова підготовка передбачає розвиток всіх силових здібностей, але в різній степені. Це дозволить досягти високого рівня розвитку здібності та ефективному її виявленню в рамках змагальної дистанції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?