Курсова робота «Сутність спеціалізації, горизонтальний та вертикальний поділи праці», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.03.2009 16:19 · від Teena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти спеціалізації праці, вертикального і горизонтального її розподілу 4 1.1. Зміст економічних категорій «спеціалізація», «горизонтальний поділ праці», «вертикальний поділ праці» 4 1.2. Спеціалізація різних частин організації та виконання завдань 8 1.3. Децентралізація (горизонтальна, вертикальна) 13 Висновки до розділу 1 17 РОЗДІЛ 2. Дослідження горизонтального та вертикального поділу праці та спеціалізації на «Харцизькому трубному заводі » 18 2.1. Загальна характеристика організації Харцизький трубний завод 18 2.2. Дослідження спеціалізації, горизонтального та вертикального поділу праці на Харцизькому трубному заводі 26 2.3. Аналіз ефективності системи менеджменту в організації 30 Висновки до розділу 2 34 Висновки 35 Список використаної літератури: 36 Додатки 37

Висновок

Динамічні позитивні зрушення, що легко помітити в українській економіці початку нового століття, супроводжуються прискореною реструктуризацією українського менеджменту. Усе рідше можна зустріти менеджерів радянської школи на самих верхніх рівнях великих управлінських ієрархій, і особливо це характерно для приватних комерційних компаній. Середовище українського менеджменту стає усе більш однорідним, усе більш досвідченим й інтелектуальним. Я упевнена, що майбутнє України і її економіки будується вже сьогодні під керуванням цього середовища.

У даний час використовується широке трактування терміну “менеджер” - і як керівника, і як працівника апарату управління, що займає постійну посаду і має повноваження в області прийняття рішень по конкретних видах діяльності організації. Термін “менеджер” вживається стосовно: до організатора конкретних видів робіт у рамках окремих підрозділів або програмно-цільових груп; до керівника організації у цілому або його підрозділів (відділень, відділів); до керівника стосовно підлеглих; до адміністратора будь-якого рівня.

Знання теоретичних основ управління дають можливість оволодіти культурою та мистецтвом керівництва колективу, включаючи вміння ставити загальні та конкретні цілі, задачі діяльності організації; розробляти стратегію управління при умові громадських, колективних, особистих інтересів, контролювати процес її реалізації.

В процесі управління відбувається делегування прав та обв’язків для організації взаємодії різних органів управління та розподіл задач, які виконуються різними працівниками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення