Реферат «Процес прийняття управлінських рішень», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 14.03.2009 19:03 · від Катя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Природа процесу прийняття рішень 4 2. Різновиди управлінських рішень 5 3. Процес прийняття управлінських рішень 6 4. Ризик при прийнятті рішень 13 Висновок 14 Перелік літератури 15

Висновок

Варто розрізняти процес розв'язання проблем і процес прийняття управлінських рішень. Розв'язання проблем являє собою пошук впливу на певну ситуацію. Прийняття рішень означає усунення проблеми і відхилення всіх варіантів рішення, крім прийнятого. Прийняття рішень є поштовхом до дії інших людей. Розв'язання проблеми вимагає дії, тобто прийняття рішення, насамперед керівником, а потім і особами, зайнятих збором і обробкою інформації.

Усі процедури процесу прийняття рішення мають інформаційний характер, тобто менеджер вступає в комунікацію з іншими особами для одержання інформації з важливої проблеми, аналізує отриману інформацію, забезпечує збір необхідної додаткової інформації, зіставляє дані й обирає альтернативу, передає виконавцеві прийняте рішення у вигляді інформації і одержує інформацію про хід реалізації рішення.

Якість, швидкість потоку і розподіл інформації в часі, що видається управлінською технологією особам, відповідальним за прийняття рішень, мають особливе значення для ефективної роботи організації. Задача управлінської інформаційної технології, що є змістом комунікаційного процесу, полягає у пошуку, оцінці, відборі, обробці й поширенні інформації серед людей, що беруть участь у процесі прийняття рішень у межах організації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення