Реферат «Органи держави, які здійснюють валютний контроль», 2005 рік

З предмету Фінанси · додано 14.03.2009 18:54 · від Катя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Органи держави, які здійснюють валютний контроль 4 2. Штрафні санкції за порушення валютного законодавства. 4 Висновок 11 Перелік літератури 12

Висновок

Валютні операції при участі резидентів та нерезидентів підлягають валютному контролю, декрет КМУ «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» визначає повноваження державних органів у сфері валютного регулювання і валютного контролю, включаючи до їх складу Національний банк України, який є головним органом валютного контролю, а також уповноважені банки, органи державної податкової служби України, Міністерство зв'язку України та Державну митну службу України.

Нормативною базою, що регулює валютні відносини і передбачає можливість застосування заходів відповідальності, є закони України «Про зовнішньоекономічну діяльність», «Про порядок здійснення розрахунків у іноземній валюті», «Про банки і банківську діяльність», «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні» та інші закони, Декрет КМУ «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», нормативно-правові акти Національного банку України та інших органів державної влади, що уповноважені здійснювати валютний контроль, у першу чергу Державної податкової служби України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?