Курсова робота «Платіжні системи та переказ грошей в Україні», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 14.03.2009 17:07 · від Edelina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Платіжна система як елемент економічних операцій 4 1.1. Загальна концепція платіжної системи 4 1.2. Учасники платіжних систем та їх функції 6 1.3. Основні платіжні інструменти 11 1.4. Класифікація платіжних систем 21 Розділ 2. Аналіз ефективної діяльності системи електронних платежів та грошових переказів в Україні 25 2.1. Аналіз роботи Національної системи масових електронних платежів 25 2.2. Оцінка роботи системи електронних платежів та системи термінових переказів 28 2.3. Ринок міжнародних грошових переказів в Україні 32 Розділ 3. Проблеми розвитку платіжних систем в Україні та пропозиції щодо їх вирішення 37 3.1. Недоліки міжнародних платіжних систем в Україні та пропозиції щодо їх вирішення 37 3.2. Можливі законодавчі корекції ринку міжнародних грошових переказів в Україні 41 Висновки Література Додатки

Висновок

Історія розвитку господарський систем – нескінченний ланцюг спроб спростити, полегшити та прискорити платежі та розрахунки між учасниками економічного обороту.

Платіжний механізм – одна з базових структур ринкової економіки. Він забезпечує «обмін речовин» у господарській системі.

Стійка і швидкодіюча система платежів і розрахунків є необхідною передумовою ефективного функціонування всього господарського механізму, всіх його секторів, економічних інститутів та окремих суб’єктів господарювання.

За останні десятиріччя спостерігається значне зростання обороту платіжних систем як стосовно кількості платіжних операцій, так і сум таких операцій, що є більш важливим. Це – наслідок швидкого зростання активності на світових фінансових ринках та пов’язаного з ним збільшення кількості та розміру платежів.

Ефективна платіжна система полегшує банкам активне управління ліквідними коштами, зменшуючи необхідність зберігання великих і часто різних за обсягом надлишкових резервів, що сприяє можливості фінансового програмування, прискорює та посилює вплив заходів щодо грошово-кредитної політики на економіку.

Якщо платіжна система діє неефективно і ненадійно, виконання платежу може тривати навіть не дні, а тижні. До того ж, іноді неможливо заздалегідь передбачити цю тривалість. Результатом є не лише незручності для користувачів, а й негативний вплив на економіку в цілому. Гроші, що зв’язані у платіжній системі, не можуть використовуватися з більш корисною метою, а суб’єкти економіки, не знаючи, коли саме отримають кошти, не можуть ефективно та економно планувати свої дії.

Лише ті платіжні системи, які використовують найсучасніші досягнення техніки та технологій, можуть задовольнити поставлені вимоги. Але й вони потребують доопрацювання та удосконалення задля ефективної життєдіяльності банківської системи України та успішного розвитку ринкової економіки нашої держави.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали