Курсова робота «Аналіз маркетингового середовища», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 14.03.2009 16:41 · від Nataly0508 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.Аналіз макросередовища 1.1. Економічні фактори 1.2. Демографічні і соціальні фактори 1.3. Природні фактори 1.4. Політико-правові фактори 1.5. Науково-технологічні фактори Розділ 2.Аналіз мікросередовища Розділ 3.Дослідження маркетингової діяльності ПП”Ромарт” Висновки Список використаних джерел

Висновок

Сучасний маркетинг — своєрідна «філософія» великого бізнесу, що являє собою підприємницьку діяльність, зв'язану з напрямком потоку товарів і послуг від виробника до покупця чи споживача. Використовуючи маркетинг, фірма не пасивно реагує на ринкові явища, а проводить продуману, скоординовану політику завоювання ринків збуту, з одного боку, пристосовуючи асортимент товарів, що випускаються, до вимог ринку, а з іншого боку — активно формуючи потреби і попит з метою досягнення максимального прибутку.

Специфіка господарської діяльності компанії полягає в тім, що уся виробнича діяльність будується на позамовному принципі. Задача пошуку замовників покладена на відділи продажу. Уся вироблена продукція реалізується замовнику цілком, у такий спосіб компанія практично не має залишків нереалізованої продукції на складі.

Японські фахівці в області маркетингу відзначають, що варто продавати не те, що виробляється, а робити те, що купується. Концепція маркетингу виходить з того, що простіше запропонувати що-небудь, що відповідає бажанням покупців, чим переконати покупців змінити свої бажання.

З ціллю використання ринкових можливостей ПП “Ромарт ” необхідно застосовувати маркетинговий досвід інших компаній.

Спонсорство, націлене не стільки на просування торгової марки, скільки на підтримку іміджу, використовують ТОВ ”Максимум” (що є спонсором проекту "Людина року", Міжнародної дитячої акції "Дитячі мрії. Дитячі бажання", програми Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму "Кришталевий лелека" і ін.), компанія "Барвінок" і фірма "Школярик" (що спонсують виставку "Київ Експо Книга" у Палаці спорту).

Використання зазначених методів сприятиме зростанню конкурентноздатності ПП “Ромарт ”

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали