Курсова робота «Транснаціональні корпорації та стратегічні альянси в сучасній туристичній індустрії та готельно-ресторанному бізнесі», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 13.03.2009 12:36 · від Ihor · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Геопросторова організація туризму. Розділ 2.Характеристика та структура ТНК туристичної індустрії Розділ 3. ТНК в сучасному готельно-ресторанному бізнесі 3.1. Аналіз структури ТНК в сучасному готельно-ресторанному бізнесі 3.2. Франчайзинг - форма організації готельних мереж. Висновки Перелік використаної літератури

Висновок

Досліджуючи сучасний стан розвитку туризму в світі, незаперечним визнають той факт, що в багатьох країнах світу індустрія туризму давно сформувалась і стабільно розвивається, маючи матеріальну базу і забезпечуючи роботою мільйони людей, що безперечно позитивно впливає на економіку окремої держави.

Отже, після виконання даної роботи можна узагальнити, що :

1) В розділі 1 мною вивчена геопросторова організація туризму. Глобалізаційні процеси в індустрії туризму, посиливши роль руху капіталу, інформації, інновацій як регуляторів ринкової діяльності суб'єктів глобального ринку, закріпились в поляризації ринкової діяльності і перебудові просторового каркасу індустрії туризму.

Глобальність ринку туристичних послуг потребує регулювання на міжнародному рівні.

2) В розділі 2 я охарактеризував структуру ТНК туристичної індустрії. Туристичний ринок виробника турпродукту вирізняє значна і все зростаюча конкуренція, наслідком якої є «ущільнення» ринку за рахунок урізноманітнення послуг суб'єктами видових субринків, що свідчить про його інтенсифікацію, і відповідне урізноманітнення турпродукту як екстенсивним шляхом (територіальне розширення пропозиції і залучення нових територій, придатних для використання як в традиційних сегментах ринку, які вже зарекомендували себе постійністю попиту, так і в сегментах, які визначаються перспективними маркетинговими стратегіями зазначених ринкових суб'єктів), так і інтенсивним (шляхом підвищення атрактивності залучених до туристичного обігу об'єктів показу, розміщення, дозвілля тощо).

ТНК в туризмі дуже різноманітні за складом, видами та формами організації, але основою їх функціонування є концентрація виробництва і централізація капіталу.

3)В розділі 3 було проаналізовано структури ТНК в сучасному готельно-ресторанному бізнесі. Розвиток готельних послуг просувається в напрямку оптимізації критерію ціна/якість і передбачає створення комфортних умов перебування, високої якості обслуговування при дотриманні відносно помірних цін і урізноманітнення пропозиції.

Ринок пропозиції послуг гостинності є одним з основних видових субринків туристичного ринку. Основу сучасної системи гостинності в туризмі становить готельний бізнес Ця структура туристичного ринку є однією з найдинамічніших, а гло-балізаційні тенденції найсуттєвіше позначились на її діяльності.

Франчайзингові системи охоплюють зараз практично всі види бізнесової діяльності та особливо поширені в сфері послуг, в індустрії туризму.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали