Курсова робота «Розрахунок економічної ефективності простих інвестиційних проектів, комерційних ідей та пропозицій», 2004 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 13.03.2009 07:14 · від Nataly0508 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Аналіз основних напрямків впровадження нововведень 6 2. Розрахунок техніко-експлуатаційних показників роботи АТП 14 3. Розрахунок економічної ефективності удосконалення нормування оборотних коштів 22 4. Розрахунок економічної ефективності використання результатів маркетингових досліджень 24 5. Оцінка роботи АТП після впровадження нововведень 27 Висновки 33 Список використаної літератури 34

Висновок

В даній курсовій роботі були розглянуті такі заходи по вдосконаленню використання транспортних ресурсів як удосконалення нормування оборотних коштів і проведення маркетингових досліджень.

На першому етапі були розраховані основні показники роботи АТП до впровадження нововведень і зроблений висновок, що АТП є прибутковим, тобто в його розпорядженні залишається прибуток у розмірі 1050543,32 грн., а рентабельність підприємства в цілому складає 34,99%. Проте для вдосконалення використання транспортних ресурсів на АТП було впроваджено нововведення. Була оцінена ефективність проведення кожного заходу і зроблений висновок, що обидва заходи є економічно доцільними. Удосконалення нормування оборотних коштів дозволяє підвищити прибуток, який залишається у розпорядженні підприємства на 90060,47 грн., а проведення маркетингових досліджень – на 7945,35 грн. При цьому рентабельність підприємства в результаті впровадження першого заходу підвищилась на 4,18%, а за рахунок другого не змінилась.

Оцінивши роботу АТП після впровадження нововведень, можна побачити, що прибуток, який залишається в підприємстві, від проведення заходів збільшився на 98005,8 грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення