Курсова робота «Розробка плану маркетингу», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 13.03.2009 07:12 · від Nataly0508 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Ситуаційний аналіз 2. Цілі та стратегії маркетингу в АТП 3. Програма маркетингу Висновок Список літератури Практична робота за 2005 рік

Висновок

Виконавши дану курсову роботу, ми можемо зробити висновок, що всі заходи, які ми застосували для підвищення показників роботи АТП дали гарний ефект. У першому розділі ми зробили ситуаційний аналіз роботи АТП, визначили в яких напрямках необхідно діяти для підвищення продуктивності. У другому розділі ми визначили, які стратегії ми будемо використовувати.

У третьому розділі ми практично використовували різні заходи і шляхи їх реалізації. Це дало змогу нашому підприємству збільшити частину ринку, яку воно буде обслуговувати, а також збільшити свій прибуток.

У процесі реалізації маркетингових планів виникає безліч не представлених обставин. У зв`язку з цим відділ маркетингу постійно повинен здійснювати контроль маркетингових заходів (контроль маркетингу).

Контроль маркетингу є процес кількісного визначення і аналізу результатів реалізації маркетингових стратегій і планів, а також здійснення коригуючих дій для досягнення поставлених цілей.

На сьогоднішній день виділяють чотири види контролю маркетингової діяльності: контроль щорічних планів; контроль прибутків; контроль ефективності; стратегічний контроль.

Перш за все, керівник встановлює межу у вигляді системи контрольних показників. Потім ведеться контроль за ринковою діяльністю підприємства. Серйозні відхилення, якщо вони виникають, визначаються керівником, знаходяться їхні причини. На завершальному етапі починаються коригувальні дії, що скорочують розриви між реальними і запланованими показниками.

Контроль за виконанням річних планів полягає в створюванні планових і фактичних значень контрольованих показників, а також у виявленні причин і відхилень, що виникають. Мета контролю є переконатися в досягненні запланованих результатів.

Підприємства повинні вимірювати прибутковість своїх прибутків; територій, на яких здійснюється збут ; груп покупців; сегментів ринку; каналів збуту і реалізації партій замовлень. Така інформація дозволяє керівнику підприємства визначити : потрібно розширювати, скорочувати або ж припинити підтримку певних товарів і різних маркетингових дій. Межею контролю є з`ясування, на чому підприємство заробляє гроші, на чому їх втрачає.

Контроль ефективності є продовженням контролю прибутковості. Якщо встановлений недостатній прибуток якого-небудь товару чи території каналу розподілу, то варто оцінити ефективність: торгового персоналу, реклами, стимулювання збуту і розподілу. Метою цього контролю є оцінка і поліпшення ефективності витрат коштів, вплив маркетингових витрат.

Час від часу підприємство повинно переглядати свої загальні маркетингові цілі. Періодично варто переглянути і стратегічний підхід до ринку. Для цього застосовують два інструменти: оцінка ефективності маркетингу і маркетинговий аудит. Окрім цього, варто переглядати якість маркетингу, етичну і соціальну відповідність. Метою стратегічного контролю є з`ясування використання підприємством своїх максимальних можливостей в утриманні ринків, товарів і каналів розподілу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали