Курсова робота «Продуктивність праці персоналу підприємства: вимірювання, чинники та резерви підвищення», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 13.03.2009 01:22 · від Serg · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Продуктивність праці персоналу підприємства: вимірювання, чинники, резерви підвищення 2. Розробка комерційної ідеї 3. Розробка установчих документів 4. Створення акціонерного товариства 5. Вибір оптимального місця розташування підприємства 6. Визначення потреби в капіталі, необхідного для початку підприємницької діяльності 7. Розрахунок основних видів податків, які повинен сплачувати суб’єкт бізнесу – юридична особа Висновки Список посилань

Висновок

У ході виконання курсової роботи було набуто ряд теоретичних знань з економічних розрахунків по створенню підприємства і впровадженню цих знань у практичну діяльність підприємця.

1. В теоретичному питанні про продуктивність праці персоналу було висвітлено інформацію по вимірюванню продуктивності, чинника і резервам підвищення продуктивності праці. У цьому розділі було доведено актуальність і важливість приділення уваги саме продуктивності праці персоналу. Для успішного підприємства важливим є наукова організація праці, яка повинна проводитись на основі розрахунків продуктивності праці персоналу і враховуючи резерви підвищення продуктивності. При проведенні організації виробництва слід враховувати усі чинники зростання продуктивності праці і мотивацію праці.

2. Розроблена комерційна ідея, а саме виробництво xDSL-модемів є актуальною і буде мати економічний ефект при впровадженні її у життя кваліфікованими спеціалістами у галузі економіки підприємства, а також спеціалістами у галузі зв’язку. Оцінка на предмет реалізації була детально проаналізована. І було доведено, що вигідна співпраця спеціалістів різних галузей може дати великий прибуток. Загалом комерційна ідея – є першим і найважливішим етапом у створенні підприємства і початку підприємницької діяльності.

3. У розділі розробки установчих документів були отримані навики складання документів для початку підприємницької діяльності, а саме для закритого акціонерного товариства. Важливим є правильність складання цих документів (а саме реєстраційна картка, свідоцтво про державну реєстрацію і статут) і порядок подання цих документів до органів місцевого самоврядування. Слід зазначити, що такі документи, як статут потрібно складати, консультуючись з кваліфікованими юристами, тому що статут є документом, який регламентує діяльність підприємства.

4. У пункті створення акціонерного товариства були проведені основні початкові розрахунки, які повинні проводити підприємці на початковому етапі створення акціонерного підприємства. Створення акціонерного підприємства розпочинається зі зборів засновників, складення установчого договору і визначення статутного фонду. Саме питання щодо статутного фонду є найважливішим питанням зборів засновників, тому що на його основі визначають номінал і кількість акцій, а також прибутки які будуть отримувати засновники підприємства. Завершальним етапом створення акціонерного товариства є публікація інформаційного повідомлення про створення АТ, яке повинно містити інформацію, яка буде сприяти залученню інвестицій у новостворене акціонерне товариство.

5. У пункті вибір оптимального місця розташування підприємства розглянуто усі чинники, які впливають на вибір цього місця. Вибір місця розташування підприємства є одним з найважливішим етапів у створенні підприємства. На його вибір впливають наступні чинники: віддаленість від складів матеріалів, сировини, комплектуючих, наявність енергоресурсів, розвинута інфраструктура ринку, відсутність конкурентів, великий ринок споживачів, а також багато інших природно-географічних і економічних чинників. При виборі слід також враховувати витрати на заробітну плату, яка є різною у різних місцях розташування. Також від місця розташування залежить орендна плата і податкові відрахування. Тому слід обрати „золоту середину”, тобто врахувати плюси і мінуси різних місць розташування і обрати те, де брутто-прибуток досягає найбільшого значення.

6. У пункті визначення потреби у стартовому капіталі проведено ряд розрахунків, які визначають величину капіталу, яка потрібна для реалізації тієї чи іншої комерційної ідеї. Важливість точного розрахунку полягає у тому, що чим точнішим буде розрахунок тим скоріше підприємець отримає прибуток, і тим більшим він буде. Підприємець повинен розрахувати величину кредиту (позики), тобто тієї кількості грошей, якої не вистачає для покриття потреби в капіталі. Взяття кредиту теж важливий етап у створенні підприємства, тому що тут слід враховувати надійність і репутацію банку, величину кредитних ставок. Цей вибір є теж неоднозначним і тому також слід обирати „золоту середину”.

7. У пункті розрахунку основних видів податків проведено розрахунок основини їх видів податків, які повинен сплачувати суб’єкт бізнесу – юридична особа. Зараз податкова система нашої країни є недосконалою і у співпраці підприємців з податковою службою завжди виникають деякі протиріччя. І загалом сплата податків – це законодавчий обов’язок кожного суб’єкта підприємницької діяльності. Тому розрахунок податків (а їх кількість дуже велика, тому і розрахунки трудомісткі) є дуже важливим етапом у функціонування підприємства. Він повинен проводитись кваліфікованими і досвідченими бухгалтерами. Але приблизний початковий розрахунок основних податків, таких як податок на прибуток, акцизний збір і податок на додану вартість підприємець може провести самостійно для врахування їх у планових розрахунках по створенню підприємства.

Загалом робота проведена у ході виконання курсової роботи може бути корисна для початкових і приблизних розрахунків по створенню підприємств і обґрунтуванню комерційних ідей, що особливо може бути корисно для спеціалістів технічних спеціальностей, які повинні проводити техніко-економічні обґрунтування нових технічних ідей та рішень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення