Курсова робота «Управління платоспроможністю підприємства та шляхи її покращення», 2009 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 13.03.2009 01:17 · від Serg · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи оцінки платоспроможності підприємства 1.1. Особливості управління платоспроможністю підприємства 1.2. Теоретико-методологічні основи оцінки ﴾аналізу) платоспроможності підприємства 1.3. Методика аналізу платоспроможності підприємства за сучасних умов Розділ 2. Оцінка платоспроможності ват ”вінницям’ясо” 2.1. Загальна характеристика діяльності ВАТ”Вінницям’ясо” 2.2. Фінансово-економічний аналіз показників платоспроможності ВАТ”Вінницям’ясо” 2.2.1. Оцінка основних показників фінансово-господарськоїої діяльності ВАТ “Вінницям’ясо” 2.2.2. Аналіз платоспроможності ВАТ”Вінницямясо” 2.2.3. Факторний аналіз платоспроможності ВАТ “Вінницям’ясо” 2.3. Аналіз системи управління на ВАТ “Вінницям’ясо” Розділ 3. Висновки та пропозиції щодо покращення діяльності ват ”вінницям’ясо” Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

В ході виконання даної курсової роботи було опрацьовано основні поняття, що стосуються платоспроможності та методики проведення оцінки та аналізу платоспроможності підприємства.

Також розглянуто основні методики, які дозволяють підвищувати показники платоспроможності за рахунок зниження чи підвищення тих чи інших факторів.

Під платоспроможністю розуміють наявність у підприємства коштів для погашення ним у встановлений термін і в повному обсязі своїх боргових зобов’язань, які випливають із кредитних та інших операцій грошового характеру.

Аналіз платоспроможності підприємства потребує урахування майбутніх надходжень чистої виручки, в яку включається сума амортизаційних відрахувань і чистого прибутку, що поступають у складі загальної виручки від реалізації продукції. Решта виручки йде на невідкладні платежі, пов’язані з відтворенням факторів виробництва, платежі в бюджет та інші цілі. Чиста виручка у грошовій формі залишається в обігу підприємства.

В літературі з економічного та фінансового аналізу питання платоспроможності підприємства та методик її розрахунку є досить широко розробленим вченими. На основі даних методик була запропонована власна методика та було виявлено що показники платоспроможності є основними характеристиками фінансового стану підприємства.

До того ж в даній курсовій роботі було дано організаційно-економічну характеристику ВАТ “Вінницям’ясо” та зроблено розрахунок основних показників, які характеризують на скільки дане підприємство є платоспроможним на сьогоднішній день.

Аналіз та оцінка показників фінансового стану ВАТ “Вінницям’ясо” показав, що в цілому підприємство має задовільний стан фінансової діяльності. Але є деякі досить негативні явища, які ведуть підприємство до стану отримання збитків. Зокрема такими є розраховані показники рентабельності, які пропонується збільшити за рахунок наведених у третьому розділі рекомендацій.

Було проаналізовано систему управління на підприємстві та запропоновано заходи для її покращення.

Отже, все вищезазначене свідчить про неефективне керівництво підприємством, а звідси слідує, що дирекція підприємства має вжити заходи для виведення підприємства з даного стану. Обов’язковим є дотримання порад та рекомендацій, що запропоновані у третьому розділі. А також важливим є застосування розрахованого резерву покращення стану ВАТ “Вінницям’ясо”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення