Курсова робота «Вплив факторів зовнішнього середовища на організацію», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 13.03.2009 01:27 · від Ульяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Фактори зовнішнього середовища. 1.1. Сутність і характеристики зовнішнього середовища 5 1.2. Фактори середовища прямої дії (мікросередовища) 7 1.3. Фактори середовища непрямої дії (макросередовища) 11 1.4. Міжнародне середовище 15 2. Загальна характеристика ЗАТ “Ізяславський хлібозавод” як об’єкта менеджменту 19 3. Рекомендації щодо вдосконалення впливу факторів зовнішнього середовища 28 Висновки30 Література31

Висновок

За проаналізований період ЗАТ «Ізяславський хлібозавод» працював стабільно, прибутки за цей період збільшились майже вдвічі. Як і будь-яке підприємство він має свої сильні і слабкі сторони. Щодо слабких сторін то до них відносяться: слабка рекламна кампанія; слабка маркетингова діяльність; продукція має щоденний характер і обмежений термін зберігання продукції.

Отже, для покращення своєї діяльності керівництво повинно покращити рекламну кампанію, розширити, поповнити та поновити асортимент. Для споживачів мало міститься інформації, яка є лише на упаковці продукції. Рекламувати продукцію можна на радіо, телебаченні, а можна в пресі. Як нам уже відомо, реклама є одним із чинників, який впливає на успіх підприємства.

Також на сучасному етапі розвитку неможливо не приділяти уваги маркетинговій товарній політиці, яка є одним із механізмів, що впливає на розвиток підприємства. Точніше завдяки маркетинговій діяльності, керівники підприємства знають яку продукцію потрібно виробляти, якої якості, за якими цінами і скільки її потрібно, тобто

орієнтуються на попит та вимоги споживачів, які дослідив відділ маркетингу. Також на підприємстві потрібно розробити таку продукцію, яка б мала попит на весь рік, а не лише на сезон. Тобто потрібно дослідити, визначити та проаналізувати потреби споживача на ринку і виготовити відповідну продукцію.

Продукції хлібного заводу потрібно налагодити систему швидкого збуту. Це пояснюється тим, що продукція має обмежений термін зберігання.

Отже, для ефективної діяльності нашого заводу, потрібно приділити увагу маркетинговій діяльності, а також розширити рекламну діяльність. Реклама в даному регіоні сприймається позитивно, тому що споживачі хочуть купувати якісну продукцію. Продукція нашого заводу є якісною, асортимент теж не малий. Тобто, Ізяславський хлібозавод має всі умови для перспективного майбутнього, якщо позбавитися всіх слабких сторін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали