Курсова робота «Математичне моделювання складу раціонів з врахуванням всіх інгридиєнтів годівлі», 2005 рік

З предмету Економіка · додано 11.03.2009 22:45 · від Диана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.Актуальність питання оптимізації раціонів годівлі 4 1.1. Планування раціонів годівлі і властивості різних видів кормів. 4 1.2. Оптимізація раціону з врахуванням всіх інгридієнтів годівлі: постановка задачі 9 2. Математичне моделювання раціону з врахуванням всіх інгридиєнтів годівлі. 13 2.1. Коротка організаційно економічна характеристика ВАТ «Гадяцьке бурякогосподарство». 13 2.2. Аналіз стану галузі тваринництва і забезпечення кормами на основі економіко-статистичних методів. 22 2.3. Оптимізація раціонів годівлі. 27 2.3.1. Модель оптимізації раціонів годівлі та реалізація на ЕОМ. 27 2.3.2. Аналіз розвязання задачі. 31 2.3.3. Економічна ефективність оптимізованого раціону. 31 3. Економіко математичні методи та їх застосування у сільському господарстві. 33 3.1. Постановка і побудова виробничих функцій. 33 3.2. Застосування теорії ігор у визначенні гарантійних надоїв. 34 Висновки і пропозиції 36 Використана література 38 Робота містить додатки, розрахунки в Exel. Період дослідження - 2003-2004 рік

Висновок

Курсовий проект спрямований на вивчення використання економіко-математичних моделей при розробці оптимальних раціонів годівлі у господарстві ВАТ «Гадяцьке бурякогосподарство». Його метою є визначення стану галузі та застосування вдосконалених раціонів, що в свою чергу дозволило б максимізувати прибуток і раціональніше використовувати наявні виробничі ресурси.

В своєму розвитку тваринництво нерозривно пов'язане з землеробством і може ефективно працювати тільки на базі успішного розвитку його галузей, зокрема зернового господарства і кормовиробництва, від наявності і якості кормів залежить розвиток і продуктивність сільськогосподарських тварин.

Економіко-математичні задачі визначають оптимальні структури посівних площ кормових, зернобобових і товарних культур, розміри тваринницьких галузей, що забезпечують виконання плану виробництва продукції і мінімальні витрати трудових ресурсів.

Розглянувши економіко-математичні методи при розробці оптимізованих раціонів годівлі з врахуванням всіх інгридієнтів годівлі, можна зробити слідуючи висновки:

Використання ЕОМ показало позитивні результати досліджень, зокрема вдалося знизти затрати на зимавий раціон на 1, 2 грн., а сумарний рівень прибутку підвищити на 1 голову за добу в зимовий період на 8,7 грн, а влітку на 10,1 грн.

Використання корельційного аналізу дало змогу виявити залежності ефективності викоритстання кормів від надоїв. Зокрема чим вищий надій на 1 корову тим оптимальніше використовуються корми.

Використавши теорію ігор вдалося визначити гарантований надій молока який не буде залежати від температурних умов. Цей надій становить 16 кг.

Отже, виходячи із вищенаведеного, ефективність застосування економіко-математичних методів мас велике значення при розробці шляхів підвищення конкурентоспроможності розвитку тваринництва і сільського господарства вцілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?