Курсова робота «Оцінювання якості відповідності продукції», 2007 рік

З предмету Товарознавство · додано 11.03.2009 15:57 · від Пашок · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні дослідження експертизи якості 4 1.1. Загальні відомості 4 1.2. Українська державна система сертифікації продукції та систем якості 13 Розділ 2. Оцінювання відповідності продукції 19 2.1. Проведення атестації виробництва, обстеження виробництва та сертифікації системи управління якістю 19 2.2. Оцінювання відповідності якості продукції 24 Висновки 37 Список використаної літератури 38

Висновок

З розвитком людського суспільства безупинно удосконалювалася трудова діяльність людей. Це виявлялося в створенні різних предметів, знарядь праці, нових трудових прийомів. При цьому люди прагнули відбирати і фіксувати найбільш удалі результати трудової діяльності з метою їхнього повторного використання. Застосування в древньому світі єдиної системи мір, будівельних деталей стандартного розміру, водопровідних труб стандартного діаметра - це приклади діяльності по стандартизації, що на сучасній науковій мові іменується як "досягнення оптимального ступеня упорядкування у визначеній області за допомогою встановлення положень для загального і багаторазового використання..."

Стандартизація, метрологія і сертифікація є інструментами забезпечення якості продукції, робіт і послуг - важливого аспекту багатогранної комерційної діяльності.

Проблема якості актуальна для всіх країн незалежно від зрілості їхньої ринкової економіки. Щоб стати учасником світового господарства і міжнародних економічних відносин необхідне удосконалювання національної економіки з урахуванням світових досягнень і тенденцій.

Хотілося б відзначити, що метою сертифікації є захист споживачів від неякісної продукції. При цьому, стимулюючи виробника до задоволення вимог споживача і ринку щодо якості продукції, сертифікація сприяє підвищенню організаційно-технічного рівня виробництва, що в свою чергу створює умови для випуску конкурентоспроможної продукції та для розширення ринку збуту. Крім того, будучи інструментом експертизи якості, сертифікація переросла у норму торговельних взаємин будь-якого рівня й стала могутнім засобом управління як у міжнародній, так і внутрішній торгівлі.

В ході написання курсової роботи ми дослідили експертизу якості, ознайомитись з проведенням атестації виробництва, обстеженням виробництва та сертифікацією системи управління якістю, та також детально розглянули оцінювання відповідності продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення