Реферат «Типи виробництва», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 11.03.2009 14:51 · від Nataly · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Класифікація виробничих систем та їх коротка характеристика 3 Характерні особливості одиничної та серійної переробних підсистем 6 Характерні особливості переробних підсистем масового та неперервного процесу 8 Список використаної літератури: 11

Висновок

Незважаючи на велику різноманітність промислових підприємств і виготовлюваної ними продукції, для їх окремих груп можна виділити ряд факторів, що визначають спільність основних методів організації виробництва, кількість і повторювальність виробів, спеціалізацію і універсалізацію устаткування, ґрунтовність розробки технологічного процесу, кваліфікацію працівників, питому вагу технічно обгрунтованих норм часу тощо.

Існує три основних типи організації виробництва: масовий, серійний та одиничний. В серійному виробництві розрізняють крупносерійне, середньосерійне та дрібносерійне.

Віднесення промислового підприємства в цілому до того чи іншого типу виробництва має умовний характер тому, що на кожному підприємстві, і навіть по окремих його цехах, можна зустріти поєднання різноманітних типів організації виробничих процесів. Так, на підприємствах масового виробництва можуть бути серійні і навіть одиничні процеси, а на підприємствах одиничного внробництва виготовлення деяких виробів може бути організоване за принципом серійного. Тип виробництва значно впливає на особливості організації виробництва. Ці особливості насамперед позначаються на формі протікання виробництва, межах економічно доцільного використання автоматичного, напівавтоматичного і спеціального устаткування; складі устаткування та застосовуваності оснащення; організації робочих місць; складі і кваліфікації працівників; системі управління виробництвом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення