Реферат «Бренд», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 11.03.2009 12:43 · від Аня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Поняття бренда 3 ст. 3. Побудова та ідентифікація бренда 4-5 ст. 4. Портрет бренда 5 ст. 5. Показники успішності бренда 5-8 ст. 6. Цикли управління брендами 8-10 ст. 7. Система брендів 11-12 ст. 8. Висновок 13 ст. 9. Використана література 14 ст.

Висновок

З часом брендинг може стати одним із найперспективніших напрямів маркетингової діяльності підприємств щодо привертання та утримання споживача, зміцнення своїх ринкових позицій. Привертаючи й утримаючиспоживача, успішна торгова марка забезпечує процвітання підприємства. Завоювавши з її допомогою прихильність покупців, підприємство дістає можливість зміцнити свою ринкову позицію, підтримати рівень прийнятних цін та усталити позитивні грошові потоки, підтримати і посилити позитивний імідж підприємства.

Управління брендами поділяється на три цикли. Великий цикл, або ЖЦБ,- це весь період від виникнення рішення про створення нового бренда до зняття його з ринку. Середній цикл – це розробка стратегії управління активами торгової марки.

За наявності системи брендів на підприємстві важливим стає питання розподілу ролей брендів для досягнення ефекту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?