Курсова робота «Аналіз асортименту керамічної плитки», 2007 рік

З предмету Товарознавство · додано 11.03.2009 00:32 · від ксеня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Стан ринку керамічної плитки в Україні 5 2. Загальна характеристика підприємства 7 3. Формування споживчих властивостей 9 4. Класифікація і характеристика асортименту 14 5. Аналіз асортименту плитки, що реалізується підприємством Висновки і пропозиції Список використаних джерел

Висновок

При покупці дуже важливо, щоб вся плитка мала єдиний калібр, або типоразмер (позначається цифрами на упаковці), і тон (позначається цифрами або буквами). Ці дані знадобляться, якщо вам доведеться коли-небудь докуповувати плитку. Проте краще всього відразу купувати на 10-15 % більше матеріалу, чим потрібний.

Іноді тон може відрізнятися від заявленого кольору, а калібр - фактичний розмір плитки - від розміру номінального (у випадках з плиткою одинарного випалення з дуже щільною основою). Плитка в таких випадках спеціально сортується, тому необхідно уважно звірити відповідні позначки на упаковці.

Враховуючи при виборі плитки технічні характеристики, не слід плутати їх з її якістю або сортом. Невірно вважати, що плитка з низькою стираністю або неморозостійка - нижчої якості. Сорт плитки визначається по маркіровці на упаковці. По європейських нормах вся маркіровка на упаковці для 1-го сорту повинна бути червоного кольору, для 2-го - синього кольору, для 3-го - зеленого.

При виборі глазурованої керамічної плитки слід звернути увагу на піктограми, нанесені на упаковку або плитку: ступня на чорному фоні - підлогова плитка, гроно руки - плитка для стін, сніжинка - морозостійкість, ступня на заштрихованому фоні - підвищена зносостійкість, пелюстка полум'я з цифрою 1 або 2 - кількість випалень плитки. Присутність на упаковці двох однакових піктограм указує на підвищену якість виробу. (На жаль, не всі вітчизняні виробники користуються даними символами для маркіровки, самостійний вибір в таких випадках утруднений і можливий тільки при консультації фахівця).

Зносостійкість керамічної плитки безпосередньо залежить від кольору глазурі: плитка чорного, зеленого, теракотового кольору належатиме до нижчої групи, а плитка бежевих тонів і біла буде більш зносостійкою.

Критерій якості плитки - формат і зовнішній вигляд. Плитка повинна мати чітко встановлені розміри, абсолютно правильні кути, ідеально рівну поверхню без тріщин, сколовши, чужорідних включень, опуклостей або вогнутостей. Це можна перевірити, приклавши дві плитки "лицем" один до одного. Краї також повинні бути рівними (перевіряється аналогічно).

Для глазурованої плитки важлива рівномірність глазурованого покриття: однакова пофарбованість, відсутність патьоків або білястих країв.

Інший параметр якості - опір плитки розтріскуванню. Тому плитка з так званою цекой (дрібна павутина тріщин) - це брак.

Але в магазині «Зодчий», ніколи не трапляється браку, так як постачальник дуже суворо слідкує за транспортуванням товару від виробника і до складу магазину. Споживачі задоволені якістю товару який купують у магазині, задоволені широким асортиментом плиток, але не задовольняє споживачів те, що в магазині не існують позамагазинні послуги. Пропоную зробити покупцям доставку товару по місту безкоштовно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали