Реферат «Країни західної Європи у системі зовнішньоекономічних зв’язків», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 10.03.2009 23:05 · від Ольга · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Особливості економічного розвитку регіону 4 2. Західна Європа у системі світових зовнішньоекономічних зв’язків 11 Висновки 18 Використана література 19

Висновок

Отже, країни Західної Європи сьогодні переживають перебудову економіки і державного макроекономічного регулювання. Першочерговими завданнями для західноєвропейських держав є реорганізація промисловості на основі енерго- і матеріалоощадних технологій, опанування новітніми досягненнями науки і техніки. Уряди країн особливу увагу приділяють цілеспрямованому "згортанню" і перебудові "структурно хворих" галузей, розвитку нових і новітніх галузей. Розвиваються програми модернізації окремих галузей. Зокрема, у рамках ЄС були розроблені програми з часткового згортання та реорганізації традиційних і ряду нових виробництв — сталеварного, синтетичних волокон, текстильного, нафтохімічного, судобудування. Одним з напрямів структурної політики держав Західної Європи стало залучення прямих інвестицій закордонних компаній.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?