Курсова робота «Особливості міжнародного маркетингу», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.03.2009 23:00 · від IGA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ I. Теоретичні основи здійснення міжнародного маркетингу споживчих товарів 3 1.1. Споживчі товари в міжнародному маркетингу 3 1.2. 4р в міжнародному маркетингу споживчих товарів. 12 Розділ II. Міжнародний маркетинг споживчих товарів на прикладі ЗАТ «Оболонь 20 2.1. Аналіз світового ринку пива 21 2.2. Діяльність компанії «Оболонь» в контексті концепції міжнародного маркетингу споживчих товарів 32 Висновки 41 Список використаної літератури 43

Висновок

Класифікація споживчих товарів практично не залежить від того чи працює країна на міжнародних ринках. Але на світовій арені споживчі товари мають свої особливості:

- забезпечують потреби багатьох ринків;

- є інтернаціональними.

Компаніям, які діють на міжнародних ринках споживчих товарів слід застосовувати комплекс маркетингу основою, якого є товарна, цінова, комунікаційна політика та політика розподілу.

Сучасні компанії, здійснюючи просування продукції на світові ринки, мають у розпорядженні комплекс різноманітних засобів впливу на споживача, до якого входять, перш за все, такі відомі елементи, як реклама, персональний продаж, стимулювання збуту та зв'язки з громадськістю. Кожна компанія сама визначає пріоритетні елементи просування, котрі великою мірою сприятимуть досягненню результативності її маркетингової діяльності.

Розглянутий світовий ринок пива має тенденцію до консолідації. Крім того великі компанії ведуть боротьбу за найперспективніші ринки: Росії, країн Сходу, США. Найважливішою тенденцією на ринку є зменшення споживання напою на найбільших ринках Західної Європи і США.

Прикладом компанії, яка діє на міжнародних ринках споживчих товарів є ЗАТ «Оболонь». Це надсучасне підприємство світового рівня, пиво та напої якого відповідають не лише всім українським стандартам, а й високим міжнародним вимогам. Саме «Оболонь» у 1998 році отримала міжнародний сертифікат ISO-9001. Причому цей сертифікат було видано німцями, які знаються на пиві.

Хоч компанія не є глобальною, завдяки отриманню міжнародного сертифікату продукція української компанії здобула довіру та лояльність з боку іноземних споживачів. Отож, при розширенні свого експорту «Оболоні» нема підстав турбуватися про «перепустку» на світові ринки. Перебудовувати свою роботу в зв'язку із тим, що деякі країни-імпортери її продукції стали членами ЄС, теж немає потреби: імідж національного лідера ринку пива, який є власником міжнародного сертифіката, є запорукою того, що підприємство йде правильним курсом. Проте для компанії потрібно приділяти більше уваги комунікаціям на певних ринках і вивченню конкурентів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?