Курсова робота «Чинники формування системи цін в умовах ринку», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.03.2009 22:57 · від IGA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Цінова політика підприємства та її основні чинники 5 1.1. Сутність цінової політики на підприємстві 5 1.2. Характеристика основних чинників, які впливають на систему цін 11 Розділ 2. Аналіз ефективності реалізації цінової політики (на матеріалах «АГРОМАШ» 18 2.1. Аналіз фінансово-економічних показників діяльності підприємства 18 2.2. Ефективність реалізації цінової політики та динаміка цін ВАТ Чортківського заводу «АГРОМАШ» 34 Розділ 3. Шляхи вдосконалення цінової політики на підприємстві в сучасних умовах 39 Висновки 42 Список використаної літератури 43

Висновок

Ефективність функціонування фірми (підприємства) насамперед визначається організацією, розробкою і виконанням маркетингових програм, вибором цільових ринків та цілей маркетингу, також корпоративною культурою, тобто системою цінностей, норм і правил, яких дотримуються працівники.

Крім цього, слід додати, що ефективне функціонування підприємства залежить від реалізації та продажу товарів, що виробляються на даному підприємстві. Продаж товарів у маркетингу - це не тільки акт реалізації продукції, а й засіб спілкування і вивчення споживачів. Невдоволення споживачів спричиняє зміну всієї торгової та цінової політики фірми, в тому числі процесу продажу товарів. Відповідно, правильно визначені маркетингові цінові стратегії і характеризують ефективність виробництва на підприємстві.

Що стосується ВАТ «Чортківський завод «Агромаш»», то слід додати, що потреба в продукції заводу поширена на всі регіони України. Поширені такі види продукції як: термоізольовані та ізотермічні кузова, кузова для перевезення хлібопекарських виробів, холодильні камери, охолоджувачі молока, ґрунтообробна техніка тощо. Звичайно, цим треба завдячувати товарній політиці, оскільки це комплексна діяльність з оптимізації асортименту, створення і виробництва нових товарів.Також слід додати, що потреба в продукції заводу більш всього реалізується на підприємствах сільського господарства та переробних підприємствах. Великим здобутком для підприємства є поставка на серійне виробництво дослідного зразка комбінованого грунтообробного агрегату для безвідвальної обробки грунту, який збільшує продуктивність праці, забезпечує протиерозійний захист грунту та характерно зменшує енерговитрати. Що стосується цінової політики підприємства, то формування ціни товару відбувається під впливом певних чинників,а саме:

- ситуації на ринку;

- відмінних особливостей товару;

- собівартості продукції.

В сучасній ринковій економіці успішна цінова політика, динамізм і гнучкість виробництва, зорієнтованого на задоволення конкурентних потреб покупців, є однією із головних умов ефективності виробничо-комерційної діяльності підприємства.

Стрижнем цієї політики є концепція створення товарів ринкової новизни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення