Курсова робота «Аналіз розвитку галузі хімічної промисловості», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 10.03.2009 22:15 · від MariV · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз розвитку хімічної промисловості 1.1. Значення хімічної промисловості в економіці держави 1.2. Ретроспективний аналіз хімічної промисловості 1.3. Діагностика хімічної промисловості 2. Прогноз розвитку хімічної промисловості 2.1. Характеристика методів прогнозування 2.2. Розробка прогнозу розвитку хімічної промисловості 3. Практична частина 3.1. Побудова прогнозу, використовуючи метод ковзної середньої 3.2. Побудова прогнозу, використовуючи метод найменших квадратів Висновки Список використаної літератури

Висновок

Хімічна галузь набирає все більших обертів. Це характеризується перш за все зростанням попиту на продукцію хім. промисловості, її порівнянною дешевизною і досить кращою якістю.

Наша країна для свого розвитку має міцну сировинну базу: власне хімічну сировину (сірка, солі, фосфорити), відходи від інших галузей промисловості, а також нафту, вугілля, природний газ, і складає велике значення в народному господарстві країни. Вироби хімічної продукції знаходять застосування у всіх без винятку ділянках народного господарства і в побуті.

В даній курсовій роботі ми ознайомились зі станом хімічної промисловості України сьогодні і можливого її розвитку в майбутньому. Слід наголосити на тісній залежності цієї галузі від енергоресурсів, які дорожчають, і необхідності впровадженні новітніх технологій та модернізації обладнання для зменшення використання енергоресурсів, а також покращення переробки відходів промисловості та захисту навколишнього середовища від негативної дії хімічної промисловості.

Вважається, що подорожчання цін на газ для України негативно вплине на стан хімічної промисловості, цьому можуть завадити новітні технології заміни можливих енергетичних замінників, або їх меншого об'єму в виробництві галузі.

В України є великі сировинні запаси для розвитку хімічної промисловості, і чим раціональніше вони будуть використанні, тим більш потенціальним буде розвиток економіки країни. Не використанні багатства, не є багатствами. Так само і використанні нераціонально приносять збиток там, де можуть збільшити прибуток. А так як хімічна промисловість впливає на практично всі інші галузі, від її процвітання залежить процвітання промисловості країни в цілому.

В роботі ми також розглянули основні методи прогнозування, навчились будувати прогностичні таблиці та графіки в методі ковзної середньої та найменших квадратів на безпосередньому прикладі

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?