Курсова робота «Операційна стратегія забезпечення виробництва озимої пшениці», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.03.2009 15:41 · від Жека · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Стан стратегічного управління операційною системою підприємства 6 1.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 6 1.2. Рівень управління виробництвом на підприємстві 8 1.3. Ефективність системи стратегічного управління виробництвом 14 Розділ 2. Шляхи удосконалення операційної стратегії підприємства з виробництва озимої пшениці 25 2.1. Розробка мети та цілей операційної системи підприємства 25 2.2. Формування та розробка операційної стратегії підприємства 28 2.3. Очікувана ефективність розробленої операційної системи підприємства 31 Висновки і пропозиції 36 Список літератури 38

Висновок

Сільськогосподарський виробничий кооператив "Батьківщина", центральна садиба якого знаходиться у смт. Котельва, розташований у північно-східній частині Котелевського району, що на Полтавщині. Його історія бере початок із 1929 року, часу створення колгоспу імені XV з'їзду ВКП(б). На початку 1930 року був створений у Котельві колгосп імені Червоної Армії, який у 1975 році об'єднався із колгоспом імені XV з’їзду ВКП(б). У листопаді 1992 року колгосп було реорганізовано в колективне сільськогосподарське підприємство, яке з квітня 1993 року називається "Батьківщина". На його базі 11 березня 2000 року створено виробничий кооператив "Батьківщина" — добровільне статутне об'єднання громадян-власників особистих земельних і майнових паїв із спільною формою колективного господарювання та праці, де впроваджені і результативно діють такі нововведення, як паювання основних засобів виробництва, внутрішньогосподарський розрахунок, бригадні ради з правом вирішення виробничих, фінансових і соціальних питань трудівників виробничих підрозділів, угоди між правлінням СВК з радами трудових колективів, коефіцієнт трудової участі, чекова система взаєморозрахунків у колективі.

СВК "Батьківщина" - багатогалузеве господарство зерно-бурячного напрямку з розвиненим тваринництвом. Кооперав має 5760 гектарів сільгоспугідь, на умовах оренди обробляється ще понад 2200 гектарів, на умовах інвестування - 1463 гектари.

У господарстві утримується 3729 голів великої рогатої худоби, з яких 900 корів, 2200 свиней, 765 овець, 5337 курей. Молочнотоварна ферма №2 затверджена племінною по вирощенню ремонтного молодняку української червоно-рябої породи ВРХ. Племінними є і птахоферма, де утримується Полтавська глиняста порода курей, та вівцеферма - тонкорунна порода овець прекос.

Є в господарстві 2 рільничо-тракторні бригади, 5 тваринницьких ферм, пасіка, лісові угіддя,, цегельний завод, столярний цех, пилорами, малі переробні підприємства. Кожна виробнича галузь господарства - рентабельна. Фінансовий результат господарювання склав 3 млн. 192тис.грн. Рентабельність - 36,9 відсотка.

СВК "Батьківщина” об'єднує 403 члени і 387 асоційованих членів кооперативу. В кооперативі створений надійний соціальний захист, розрахунок за оренду земельних паїв проводиться вчасно і в повному обсязі. Щорічно на будівництво, поточні та капітальні ремонти затрачається близько 1млн.грн., вводиться не менше 10 житлових будинків. Усього в кооперативі 242 квартири.

У всіх підрозділах створені нормальні побутові умови, працює 5 постійно діючих їдалень, 6 лазень.

Тваринники взимку, а механізатори під час жнив забезпечені безкоштовним харчуванням, на яке у 2007 році господарство витратило 487 тисяч гривень. А також на благодійні цілі іншим організаціям і громадянам у минулому році було виділено продуктів, товарів і послуг на суму 1 млн. 153 тис. грн.

Для широких потреб населення на території СВК "Батьківщина" працюють швейна майстерня, перукарня, кафе, бар, 4 магазини промислової та продовольчої груп, через які реалізовується і власна продукція, що виробляється в господарстві.

Пропозиції:

• Деякі способи збільшення гнучкості виробництва.

• Великі інновації.

• Зміцнення робочої моралі.

• Управління якісно.

• В тваринництві здійснювати : підбір, добір, розведення; забезпечення тварин повноцінною годівлею,вводити продуктивні породи тварин і птиці.

• В рослинництві здійснювати: проводити сівозміни, боротьбу з бур’янами, вводити сорти 1 сорту і високоврожайні гібриди.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення