Реферат «Склад, облік і списання витрат від операційної діяльності», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.03.2009 11:38 · від kalenka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика витрат 5 2. Склад і облік витрат від операційної діяльності 9 3. Списання витрат від операційної діяльності 15 Висновок 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Витрати - це зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, які призводять до зменшення власного капіталу за рахунок його вилучення або розподілення власниками.

Для організації обліку витрат важливе значення має їх класифікація. Класифікація витрат потрібна для визначення вартості продукції та відповідно для ціноутворення.

Залежно від видів діяльності всі витрати розподіляють на дві великі групи: витрати, що виникають в процесі звичайної діяльності, та витрати, що виникають в процесі надзвичайної діяльності. В свою чергу витрати, що виникають в процесі звичайної діяльності, розподіляють на витрати від операційної (основної та іншої), інвестиційної, та фінансової діяльності.

До витрат від операційної діяльності входять рахунки №90-94:

Рахунок №90 "Собівартість реалізації" призначено для узагальнення інформації про собівартість реалізованої готової продукції, товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

На рахунку №91 "Загальновиробничі витрати" ведеться облік виробничих накладних витрат на організацію виробництва та управління цехами, дільницями, відділеннями, бригадами та іншими підрозділами основного й допопоміжного виробництва, а також витрат на утримання та експлуатацію машин і устаткування.

У зв'язку з реалізацією продукції підприємство здійснює витрати, пов'язані з вивезенням цієї продукції своїм транспортом. Ці витрати відносяться за рахунок підприємства: включаються до складу витрат на збут, які обліковуються на рахунку №93 "Витрати на збут". На відповідному субрахунку рахунка №93 "Витрати на збут" відображаються витрати на пакування та транспортування відвантаженої продукції, що відшкодовується покупцями, а також оплата доставки продукції до станції або аеропорту призначення. Якщо ж оплата такої доставки включена до ціни продукції, то вона відшкодовується постачальникові в складі вартості відвантаженої продукції.

На рахунку №94 "Інші витрати операційної діяльності" ведеться облік витрат операційної діяльності підприємства, крім витрат, які відображаються на рахунках №90 "Собівартість реалізації1", №91 "Загальновиробничі витрати", №93 "Витрати на збут".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення