Курсова робота «Оцінка фінансового стану підприємства, її необхідність і значення», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.10.2006 16:07 · від shmusic · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти оцінки фінансового стану підприємства 1.1. Зміст, мета та завдання оцінки фінансового стану підприємства 1.2. Інформаційно – правове забезпечення оцінки фінансового стану підприємства 1.3. Основні напрямки оцінки фінансового стану підприємства Розділ 2. Методика оцінки фінансового стану підприємства 2.1. Оцінка майнового стану підприємства 2.2. Оцінка ліквідності 2.3. Оцінка фінансової стійкості 2.4. Оцінка ділової активності 2.5. Оцінка рентабельності Розділ 3. Аналіз та оцінка діяльності підприємства 3.1. Оцінка фінансового стану ТОВ “Хміль Полісся” 3.2. Напрямки покращення фінансового стану підприємства Висновки Список літератури Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі було проведено оцінку фінансового стану на підприємстві ТОВ “Хміль Полісся” за 2003-2004 рр.
Аналізувати фінансовий стан будь-якого підприємства є нагальною необхідністю, бо не можна вести господарство без міри ваги і рахунку, не добиваючись перевищення доходів над видатками. Це завжди було важливо, тим більше - зараз, коли на зміну безгосподарності і безвідповідальності приходить підприємництво, сувора дисципліна і ощадливість. Закони ринкової економіки вимагають відповідного способу мислення і поведінки всіх її учасників. Ринкова економіка не терпить, щоб омертвлялися мільярди гривень. Ринкова економіка приведе в рух всі ці ресурси, аби кожна вкладена в підприємство гривня давала найвищий прибуток. Щоб забезпечити це, на підприємстві необхідно здійснювати аналіз фінансового стану, проводити обґрунтоване наукою дослідження фінансових відносин і руху фінансових ресурсів у процесі господарської і торговельної діяльності кожного підприємства.
Стійке фінансове становище формується в процесі всієї виробничо-господарської або комерційної діяльності підприємства. Однак партнерів та акціонерів підприємства цікавить не процес, а результат, тобто саме показники фінансового стану за звітний період, можна визначити на базі публічної офіційної звітності.
Стійка діяльність підприємства залежить як від обгрунтованості стратегії розвитку, маркетингової політики, від внутрішніх можливостей ефективно використовувати всі існуючі в його розпорядженні ресурси, так і від зовнішніх умов, до числа яких відносяться податкова, кредитна, цінова політика держави та ринкова кон‘юнктура. Через це в якості інформаційної аналізу фінансового стану повинні виступати звітні дані підприємства, деякі задані економічні параметри і варіанти, при яких змінюються зовнішні умови його діяльності, котрі потрібно враховувати при аналітичних оцінках та прийнятті управлінських рішень.
Проаналізувавши основні показники фінансового стану підприємства ТОВ “Хміль Полісся” можна зробити такі висновки: підприємство на протязі аналізованого періоду працювало не стабільно, про що свідчать показники фінансового стану на підприємстві, як було видно із розрахунків на підприємстві катастрофічно не вистачає грошових коштів. Тому на підприємстві досить важливим стало питання про підвищення показників фінансового стану. Підвищення показників фінансового стану можливе при збільшенні прибутковості підприємства, а це можливе тільки при проведенні спеціальних заходів, які направлені на збільшення прибутку підприємства. Відкритим також є питання про певну реорганізацію підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення