Реферат «Аналіз досвіду боротьби з корупцією у зарубіжних країнах», 2007 рік

З предмету Право · додано 08.03.2009 15:57 · від kalenka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Корупція як світове явище 2. Досвід протидії корупційним проявам у деяких зарубіжних країнах Висновок Список використаної літератури

Висновок

Підсумовуючи викладене, слід зауважити, що поширення корупції стає реальною загрозою міжнародній демократії та міжнародній безпеці. ООН, інші міжнародні організації проводять з цих питань симпозіуми, конгреси та конференції спеціалістів, глави держав і парламентів шукають спільні шляхи подолання цього зла. Саме завдяки спільним діям усіх держав світу можна сподіватися на реальне обмеження впливу організованої злочинності та корупції на демократичні принципи світової спільноти.

Водночас, аналіз боротьби з корупцією в окремих країнах дозволяє зробити деякі практичні висновки. Зусилля щодо цього мають ґрунтуватися на розумінні конкретних проблем країни та враховувати стадію її економічного і політичного розвитку. Одночасно досвід цих держав свідчить, що існують універсальні методи, без яких мати успіх у подоланні корупції фактично неможливо.

Перш за все – це політична воля уряду.

Друге – це реальна, гарантована незалежність судової та слідчої системи країни.

Третє – це те, що правові реформи лише частково вирішують проблему. Щоб одержати віддачу, вони мають бути тісно поєднані з іншими формами протидії корупційним проявам.

І четверте – роль громадськості, особливо її формальних та неформальних об’єднань. Їхня постійна поінформованість є ключовим елементом. Обізнана громадська організація може бути найефективнішим рушієм будь-якої антикорупційної кампанії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?