Курсова робота «Організація менеджменту на підприємстві», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 07.03.2009 16:25 · від таня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи організації менеджменту на підприємстві 5 1.1. Сутність, зміст і форми прояву фінансового менеджменту 5 1.2. Фінансовий менеджмент як система управління 7 1.3. Функції фінансового менеджменту 9 2. Особливості організації фінансового менеджменту на підприємствах України 11 2.1. Управління активами 11 2.2. Управління інвестиціями 21 2.3. Управління прибутком 23 3. Основи антикризового фінансового управління на підприємствах 27 3.1. Модель управління фінансовими ризиками, як спосіб попередження кризових явищ в діяльності підприємства 27 3.2. Фінансовий контролінг, як складова фінансового менеджменту 32 Висновки 39 Перелік літератури

Висновок

Отже, фінансовий менеджмент – процес управління фінансами підприємства. Ефективно функціонуюча ланка фінансової системи – фінансовий менеджмент є невід'ємною складовою ринкової економіки. Фінансовий менеджмент дає необхідний набір методів для досягнення тих цілей, які дане підприємство саме перед собою ставить. Головне його призначення – управління грошовими потоками і оборотними коштами.

У першому розділі курсової роботи розкриті основні теоретичні положення фінансового менеджменту: сутність, зміст і форми прояву фінансового менеджменту, його основні функції, висвітлене питання фінансового менеджменту як системи управління, напрями, за якими спрямовується діяльність фінансового менеджменту.

У другому розділі наведені особливості організації фінансового менеджменту на підприємствах України: діяльність з приводу управління оборотними та необоротними активами, управління інвестиціями, портфелем цінних паперів та прибутком.

У третьому розділі наведена модель управління фінансовими ризиками як специфічний функціонально-організаційний блок у структурі моделі фінансового менеджменту, фактори формування моделі управління фінансовими ризиками, механізм хеджування фінансових ризиків; фінансовий контролінг, як складова фінансового менеджменту та його основні специфічні методи контролінгу (аналіз точки беззбитковості, бенчмаркінг, вартісний аналіз, вартісний аналіз, портфельний аналіз, SWOT-аналіз, ABC- аналіз, XYZ- аналіз).

Отже, основна мета даної курсової роботи досягнута. Адже в процесі її написання були досконало розглянуті і висвітлені основні питання фінансового менеджменту, його функції та методи, що є дуже важливо в сучасних умовах розвитку ринкової економіки України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення