Курсова робота «Удосконалення організації робочого місця оператора по видобутку нафти і газу НГВУ «Долинанафтогаз»», 2007 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 07.03.2009 16:04 · від Наташа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Загальна характеристика підприємства 1.1. Характеристика підприємства. 1.2. Організаційно-виробнича структура підприємства 1.3. Загальний аналіз основних техніко-економічних показників та оцінка діяльності підприємства 1.4. Матеріало-технічне забезпечення підприємства 2. Суть і зміст організації робочого місця 2.1 Поняття, класифікація та показники оцінки рівня робочих місць 2.2. Спеціалізація, планування, оснащення та обслуговування робочих місць 2.3. Особливість організації робочих місць з видобутку нафти і газу 3. Організація робочих місць працівників ЦВНГ 3.1. Характеристика виконуваних робіт ЦВНГ 3.2. Характеристика чисельності та обладнання ЦВНГ 3.3. Організація робочого місця оператора з видобутку нафти і газу ЦВНГ 3.4. Недоліки в існуючій організації робочого місця та шляхи їх ліквідації 4. Розрахунок впливу заходу по удосконаленню організації робочих місць Висновки Список використаних джерел:

Висновок

В даній курсовій роботі я проводила аналіз організації робочих місць в НГВУ «Долинанафтогаз». Але перед тим я провела аналіз матеріально-технічної бази та виробничої структури підприємства, а також розрахувала основні техніко-економічні показники діяльності НГВУ. Так, аналіз матеріально-технічної бази показав, що всі підрозділи основного та допоміжного виробництв в належній степені забезпечені як технологічними, так і трудовими ресурсами. Щодо основних техніко-економічних показників, то їх аналіз дав наступні результати: загальний видобуток нафти і газу та конденсату з 2004 по 2006 роки зменшувався, що пояснюється поступовим виснаженням пластів та припиненням розробки нових родовищ; собівартість видобутку одиниці продукції збільшувалася протягом аналізованого періоду в зв’язку з тим, що підприємство почало ширше застосовувати механізовані способи видобутку нафти; продуктивність праці за період трьох років спадала через зменшення обсягів видобутку; величина балансового прибутку також зменшувалася через зменшення обсягів видобутку, а отже, і зменшення обсягів реалізації продукції; фондовіддача на підприємстві поступово зменшувалася за рахунок відповідного зменшення балансового прибутку протягом аналізованого періоду.

Далі я проводила аналіз організації робочого місця на прикладі робочого місця оператора з видобутку нафти і газу, що працює в цеху з видобутку нафти і газу (ЦВНГ №1). Так, я провела оцінку факторів виробничого середовища та трудового процесу, які впливають на оператора з видобутку, а також навела карту фотографії робочого дня оператора, яка показала загальний час роботи оператора, час впливу на нього негативних факторів (шуму, незручної робочої пози та зосередженого спостереження) тощо.

На основі даного аналізу можна зробити висновок про те, що основним недоліком в організації робочих місць в НГВУ «Долинанафтогаз» є вплив негативних факторів зовнішнього середовища та трудового процесу. Для ліквідації даного недоліку слід знизити рівень шуму до встановлених нормативів, забезпечити зручність робочої пози робітника, а також впорядкувати режим роботи з врахуванням психо - фізичних особливостей людини.

В результаті впровадження заходів по удосконаленню робочих місць в НГВУ «Долинанафтогаз» ми зможемо отримати економію чисельності робітників, приріст продуктивності праці та обсягу видобутку нафти і газу, а також значно зменшити величину умовно-постійних витрат, що в свою чергу, забезпечить значний річний економічний ефект.

В загальному ж варто сказати, що волинські нафтогазовидобувники переконані, що за умови виконання наміченої програми геолого-пошукових робіт, які вирішальною мірою залежать від фінансування, а також ставлення уряду до нафтогазовидобувної галузі, НГВУ «Долинанафтогаз» матиме можливість забезпечити стабілізацію рівня нафтогазовидобутку в Долинському нафтогазопромисловому районі уже в найближчі роки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення