Курсова робота «Право громадян на об’єднання в господарські товариства», 2005 рік

З предмету Право · додано 18.10.2006 14:48 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Правовий статус прав громадян на об’єднання в господарські товариства, як засіб здійснення підприємницької діяльності ; 3. Учасники господарського товариства: а) права учасників господарського товариства; б) обов’ язки господарського товариства; 4. Види господарських товариств: а) акціонерні товариства; б)товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю; в) повні товариства; г) командитні товариства; 5. Висновок 6. Список використаної літератури

Висновок

Отже, з Цивільним кодексом, Господарським кодексом та Законом”Про господарські товариства “ всі громадяни України особи без громадянства мають право об’єднуватись у господарські товариства.
Господарське товариство-це юридична чи фізична особа, статутний фонд якого поділений на часки між учасниками. Господарські товариства можуть бути створені у формі повного товариства, командитного товариства, товариства з обмеженою відповідальністю або товариства з повною відповідальністю, акціонерного товариства.
Взагалі господарське товариство є одним з найбільш популярних видів підприємств в Україні. Демократичний характер управління господарськими товариствами, різноманітність їх форм та інші чинники мали наслідком ширше поширення цих організаційно-правових форм в світі. Адже, як показує досвід розвинутих зарубіжних країн, основна частка всієї реалізованої продукції (більше 96%) припадає саме на господарське товариства.
Основні засади ринкової економіки передбачають повну господарську самостійність підприємств і організацій, що функціонують у народному господарстві, вступаючи при цьому в різноманітні виробничі, господарські та інші зв’язки. Всі ці суспільні відносини (як між підприємствами та організаціями-безпосередніми товаровиробниками, так і між ними і державними та іншими органами ) потребують правового регулювання, завдяки якому вони набувають характеру правовідносин.
Інтеграція України до світової економічної системи стимулює розвиток міжнародних господарських зв’язків, зовнішньо – економічної діяльності суб’єктів господарювання.
Змінилися принципи, на яких будуються відносини держави з суб’єктами господарської діяльності, запроваджується ефективне державне регулювання підприємств у формі єдиної державної регулятивної політики у сфері підприємництва тощо.
Всі чинники зумовлюють необхідність не тільки відповідного правового регулювання, а й вивчення правових засад господарської діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення