Курсова робота «Організація і методика аудиту результатів фінансової діяльності на підприємстві», 2007 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 05.03.2009 21:19 · від тема · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Загальні поняття аудиту.5 1.1. Проблемні питання аудиту 5 1.2. Основні завдання, міжнародні стандарти та національні нормативи аудиту.6 1.3. Види аудиту 7 1.3.1. Добровільний і обов'язковий аудит.7 1.3.2. Внутрішній і зовнішній аудит.7 1.4. Предмет, об'єкти і метод аудиту10 1.5. Організація аудиту 13 Розділ ІІ. Аудит фінансових результатів Телерадіокомпанії "Студія 13" в м. Івано-Франківськ 15 2.1. Загальні відомості аудиту фінансових результатів. 15 2.2. Загальні відомості про перевіряємий об’єкт. 19 2.3. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства.20 2.4. Перевірка законності та достовірності відображення в обліку господарських операцій. 23.2.5. Дотримання законодавства з оплати праці.28 2.6. Законність та достовірність формування адміністративних витрат.30 2.7. Стан збереження та ефективного використання державного майна.32 2.8. Доцільність та обґрунтування використання прибутку підприємства 34 2.9. Стан розрахунків з бюджетом, законність та обґрунтованість відшкодування ПДВ35 2.10. Дотримання чинного законодавства при використанні бюджетних коштів.41 2.11. Дотримання Антимонопольного законодавства 41 В и с н о в о к 42 Список літератури 45

Висновок

Під час перевірки проаналізовано установчі документи, порядок формування та застосування тарифів на поширення програм радіомовлення, телебачення та послуги зв’язку, накази і розпорядження керівництва на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції. За період 2005-2006 роки та станом на 21 березня 2007 року на адресу підприємства скарг та заяв не надходило.

В період з 2004-2005 роки при розрахунках за послуги радіомовлення, телебачення та послуги зв’язку застосовувались “Максимально граничні тарифи на поширення програм телебачення і радіомовлення”, затверджені Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення від 21 вересня 2000 року, на даний час застосовуються “Максимально граничні тарифи на оренду технічних засобів мовлення” затверджені Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення від 3 грудня 2003 року, які погоджені Головою Комітетом свободи слова та інформації Верховної Ради України М. Томенком від 24 грудня 2003 року і підтверджені керівником Управління кадрами Апарату Верховної Ради України 26 грудня 2003 року (надалі - тарифи).

Розрахунки за трансляцію телерадіопрограм здійснюються згідно вищевказаних тарифів. З урахуванням ринкової ситуації для окремих суб'єктів договірних відносин Концерн має право знижувати, за погодженням з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення рівень максимально граничних тарифів на власні технічні засоби, не більше як на 20%, але не менше за експлуатаційні витрати. За обслуговування технічних засобів замовників оплата здійснюється за договірними цінами, з врахуванням реальних витрат та рентабельності.

При застосуванні підприємством тарифів для телерадіокомпаній порушень конкурентного законодавства не виявлено.

Централізовані договори укладаються між Концерном РТТ та підприємством, при цьому останнє делегує Концерну свої повноваження щодо заключення договорів, формування тарифів, проведення взаєморозрахунків та планування бюджету. Підприємство зобов’язується надавати послуги зв'язку технічними засобами телерадіомовлення, які включені до централізованих договорів Концерну, здійснювати технічне обслуговування, забезпечувати якісні показники та безперебійну роботу технічних засобів, виконувати інші зобов’язання при організації ТВ і РМ передач, каналів зв'язку для передачі телевізійної та іншої інформації.

Концерн укладає договори із замовниками про надання послуг зв'язку на трансляцію теле- і радіопрограм, а також інші договори в інтересах підприємства та Концерну в цілому, планує і координує технічну завантаженість каналів мовлення проводить фінансові розрахунки із замовниками та веде узгоджену з підприємством фінансово-господарську звітність за централізованими договорами.

Крім того, на виконання державного замовлення в Івано-Франківській області на трансляцію телерадіопрограм, вироблених для державних потреб на 2004 рік, діяв централізований договір від 16 січня 2006 № 08 між Концерном і підприємством, термін якого закінчився 31 грудня 2006 року.

Місцеві договори укладаються між підприємством та безпосередньо із замовником згідно ліцензії на право мовлення виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Скарг щодо виконання договірних умов, зобов’язань від споживачів (замовників) за період 2005-2007 роки не надходило.

Станом на 25 березня 2006 року підприємством укладено 26 місцевих та 2 централізовані договори з надання послуг для трансляції телерадіопрограм, а також радіозв'язку.

В діях Телерадіокомпанії "Студія 13" при укладанні договорів та дотриманні договірних зобов’язань, застосуванні тарифів на поширення програм радіомовлення, телебачення та послуг зв'язку протягом 2005-2006 років ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції не встановлено.

Негативного впливу на стан суміжних ринків, на розвиток конкуренції на ринку надання послуг користування радіорелейними каналами зв'язку та послуг користування каналами мовлення не виявлено.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення