Курсова робота «Управління конфліктами та стресами в організації», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.03.2009 01:02 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні аспекти поняття конфлікту та стресу в організації 5 1.1. Поняття та причини конфлікту 5 1.2. Сутність та особливості стресів в організації 8 Розділ іі.аналіз управління стресами та конфліктами на тов „юліус” 12 2.1. Загальна характеристика підприємства ТОВ „Юліус” 12 2.2. Аналіз системи управління конфліктами та стресами на підприємстві ТОВ „Юліус” 20 Розділ ііі. Шляхи удосконалення управління конфліктами та стресами на тов „юліус” 29 Висновки та пропозиції 35 Список використаної літератури 37

Висновок

1. Організаційна структура будь-якого типу завжди конфліктна по самій своїй природі (функціональні і професійні відмінності структурних підрозділів, професійні і особові відмінності співробітників, наявність корпоративних і особистих інтересів персоналу, які не можна заборонити).

2. Важливий конфліктогений чинник — необ'єктивність керівництва організації.

3. Завжди конфліктна інновація, вона підриває що склалося в організації рівновагу. Але чаші однієї з основних причин конфлікту в стабільних організаціях стають помилки менеджерів в оцінці діяльності співробітників і у виборі способів формування робочих груп (за виробничим або функціональним принципом).

4. Саме через традиційно негативне сприйняття конфліктів суспільний клімат, породжуваний інноваціями, не сприяє розповсюдженню інноваційної діяльності, навіть безумовно обгрунтованої з економічної точки зору, і часто гальмує її. Це явище називається інноваційною недієздатністю (інерцією) суспільства (організації).

5. Навіть в невеликій організації, що не має структурних підрозділів, можуть сформуватися групи (хоча б по неформальних критеріях), які неодмінно рано чи пізно почнуть конфліктувати один з одним. Задача менеджера по персоналу — мінімізувати деструктивність цих конфліктів (і для організації, і для співробітників). Можна виділити два шляхи: диференціацію і інтеграцію. Диференціація пов'язана з різними підходами і правилами роботи, яких дотримуються різні фахівці, що працюють в групі, а інтеграція характеризується єдиним підходом і співпрацею всіх членів колективу.

6. Причиною організаційної неефективності у принципі і істотного зниження економічної ефективності бізнесу стає моббінг — ситуація, в якій опиняються співробітники фірми на своєму робочому місці, піддававшися конфронтації з боку колег і начальства.

Стан стресу у людини такий самий старий, як і сама людина. Стресу піддаються усі – від немовляти до немічного старого.

Стрес не тільки зло, не тільки лихо, водночас і велике благо, тому що без стресів різного характеру наше життя стало б схоже на якесь безбарвне і безрадісне животіння. Активність – єдина можливість покінчити зі стресом.

Постійне зосередження уваги на світлих сторонах життя на діях, які можуть поліпшити положення, не тільки зберігає здоров'я, але і сприяє успіху. Ніщо не може бути більше, ніж невдача, ніщо не підбадьорює більше, ніж успіх.

Зі стресом можна справитися, потрібно лише бажання і небагато вільного часу для себе. Інша справа, якщо немає бажання – просто людині приємно усвідомити, те, що він випробує стрес, розповідаючи і «скаржачись» усім, про те, у якому він глибокому стресі, викликаючи в цьому співчуття, розуміння. Якщо ж є бажання і небагато вільного часу, то описані вище способи подолання стресу, дуже ефективні. Почавши з релаксації (2-3 рази в день по 10-15 хвилин), поступово може освоїти аутотренінг, медитацію, що згодом ввійде у ваше життя, як щось невід'ємне. Якщо ж є бажання, але немає часу, крім всього іншого вам допоможе самонавіяння – просте думайте про прекрасне, про те, що у вас усе добре…

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали