Курсова робота «Природний рівень безробіття і фактори, що його визначають.», 2007 рік

З предмету Макроекономіка · додано 05.03.2009 00:45 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.зайнятість і безробіття як економічні явища 1.1. Зайнятість 1.2. Типи безробіття Розділ 2. Втрата роботи, пошук роботи. 2.1. Поняття „природний рівень безробіття” 2.2. Втрата роботи і природний рівень безробіття 2.3. Тривалість природного безробіття Розділ 3. Фактори що впливають на рівень безробіття. 3.1. Причини безробіття 3.2. Теорії стимульованої заробітної плати Розділ 4. Соціальні та економічні втрати. 4.1. Негативні наслідки безробіття 4.2. Методи боротьби з безробіттям Висновок

Висновок

Ми розглянули теорію, яка пояснює природний рівень безробіття. У процесі аналізу було встановлено, що стаціонарний рівень безробіття в економіці залежить від коефіцієнтів звільнення та працевлаштування. Водночас було проаналізовано дві причини того, чому працевлаштування не відбувається миттєво.

По – перше, внаслідок процесу пошуку роботи, що призводить до фрикційного безробіття.

По – друге, через негнучку заробітну плату, яка веде до очікуваного безробіття. Негнучкість зарплати спричиняють, своєю чергою, закони про мінімальну зарплату, трудові спілки і стимульована зарплата.

Виходячи з вищевикладеного, очевидно, що проблема безробіття є ключовим питанням в ринковій економіці, і не вирішивши його неможливо налагодити ефективну діяльність економіки. Особливо гостро проблема безробіття стоїть зараз перед Україною, що не дивовижно, оскільки економіка України зараз знаходиться в глибокій кризі. Величезний економічний спад, розваливши промисловість, не міг не торкнутися ринку праці. За останні 4 роки чисельність зайнятого населення скоротилася на 9 відсотків.

Не менше важкі і соціальні наслідки безробіття. Американські фахівці вимушені визнати, що «безробіття – це щось більше, ніж економічна біда, це також і соціальна катастрофа. Депресія приводить до бездіяльності, а бездіяльність до втрати кваліфікації, втрати самоповаги, занепаду моральних засад, а також до суспільних і політичних безладів».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення