Курсова робота «Підготовка зовнішньоторговельної угоди із експорту олії», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 04.03.2009 16:54 · від kseniya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку соняшникової олії 1.1. Аналіз світового виробництва соняшникової олії 1.2. Аналіз світової торгівлі соняшниковою олією 1.3. Аналіз попиту та споживання соняшникової олії 1.4. Сегментація ринку соняшникової олії 1.5. Аналіз властивостей соняшникової олії 1.6. Аналіз цін на олію соняшникову у 2007 році 2. Правове обґрунтування можливостей здійснення зовнішньоекономічної угоди 2.1. Тарифне регулювання 2.2. Нетарифне регулювання 2.3. Митні процедури з соняшниковою олією 2.4. Заборони, вимоги та стандарти, які застосовуються до соняшникової олії 2.5. Особливості та умови транспортування 2.6. Валютне регулювання експортних операцій та оподаткування 3. Проект контракту на купівлю-продаж соняшникової олії 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту Висновки Бібліографія

Висновок

1) В умовах глобалізаційних процесів світової економіки та неоднакового рівня розвитку ринкової системи країн регулювання державою економічних процесів та явищ тарифними і нетарифними інструментами, тобто перехідний протекціонізм, є виправданим. Це безпосередньо стосується і України.

2) Введення державою експортного мита та індикативних цін на соняшникове насіння справило позитивний вплив на масложирову промисловість України в цілому:

відбулося часткове заміщення експорту соняшникового насіння на продукцію більш глибокої переробки;

пропозиція соняшникової олії збільшилася майже вдвічі;

покращилися кількісні та якісні показники олійножирового комплексу.

3) Україна зараз займає перше місце у світі за експортом соняшникової олії. Однак слід зазначити, що у структурі експорту сира нерафінована олія становить 70 відсотків, а олія у пляшках – 30 %, при чому вона, в основному, експортується до країн СНД. Більшість країн-імпортерів олії законодавчо захищаються свій ринок від готової продукції, а проникнення на високо конкурентні європейські ринки потребує забезпечення якості на рівні міжнародних стандартів, які більшістю українських товаровиробників не виконуються.

4) Для ефективного виходу українських товаровиробників на світовий ринок необхідно вирішити комплекс проблем, які стосуються експортної інфраструктури. Значною проблемою є гармонізація українських стандартів якості до міжнародних (ISO), що сприяло б переходу вітчизняних учасників ринку до ведення справ з використанням уніфікованих контрактів FOSFA.

5) Перспективи експорту соняшникової олії для України досить оптимістичні з огляду на постійне збільшення населення планети та пріоритетність вирощування альтернативних олійних культур за рахунок скорочення виробництва соняшнику в основних країнах-продуцентах.

6) Рентабельність експорту соняшникової олії є досить високою – 17,5 %.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення